Kdo je to?
Kdo je to Iva Pazderková? Životopis Iva Pazderková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Iva Pazderková?

Kdo je to Iva Pazderková? Stručný životopis

Iva Pazderková je česká herečka a zpěvačka, dříve také modelka. Již při studiu na gymnáziu se věnovala modelingu a začínala s divadlem. Je absolventkou brněnské JAMU, i během tohoto studia působila v Národním divadle Brno. Její domovskou divadelní scénou se stalo Divadlo Na Fidlovačce, kde vystupuje i v současnosti.
Iva Pazderková je i filmová herečka, ztvárnila role například ve filmech Výbuch, Restart nebo Maharal - Tajemství talismanu. Vytvořila si úspěšnou postavu tupé blondýny, se kterou vystupovala v stand up comedy show. Podílí se i na vysílání pořadů v rádiu a moderuje.Kdo je to Iva Pazderková? Životopis Iva Pazderková, lidé, osobnosti z herectví

Popis osobnosti Iva Pazderková můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Iva Pazderková

Národnost: česká
Datum narození: 16. března 1980
Místo narození: Uherské Hradiště

Víte, co je to Kickbox? Znáte pojem Gabion? Vzpomněli byste si na význam slova Webhosting? Pamatujete si definici pojmu Ppm?

Klíčová slova: vysvětlení, co je to Iva Pazderková?, kdo je Iva Pazderková?, popis, přesný výraz, pojem, význam pojmu, heslo, přesný význam, herectví, wiki, popis, informace, definice, slovo

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Iva Pazderková? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Iva Pazderková? Kdo to byl Iva Pazderková? Kdy se narodil Iva Pazderková? Kde se narodil Iva Pazderková? Iva Pazderková se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Iva Pazderková dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Iva Pazderková i v jiné kategorii než je herectví.