Kdo je to?
Kdo je to Iva Pazderková? Životopis Iva Pazderková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Iva Pazderková?

Kdo je to Iva Pazderková? Stručný životopis

Iva Pazderková je česká herečka a zpěvačka, dříve také modelka. Již při studiu na gymnáziu se věnovala modelingu a začínala s divadlem. Je absolventkou brněnské JAMU, i během tohoto studia působila v Národním divadle Brno. Její domovskou divadelní scénou se stalo Divadlo Na Fidlovačce, kde vystupuje i v současnosti.
Iva Pazderková je i filmová herečka, ztvárnila role například ve filmech Výbuch, Restart nebo Maharal - Tajemství talismanu. Vytvořila si úspěšnou postavu tupé blondýny, se kterou vystupovala v stand up comedy show. Podílí se i na vysílání pořadů v rádiu a moderuje.Kdo je to Iva Pazderková? Životopis Iva Pazderková, lidé, osobnosti z herectví

Popis osobnosti Iva Pazderková můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Iva Pazderková

Národnost: česká
Datum narození: 16. března 1980
Místo narození: Uherské Hradiště

Víte, co je to Suspenze? Pamatujete si definici pojmu Deontologie? Pamatujete si definici pojmu Stipendium? Vzpomněli byste si na význam slova Terorismus?

Klíčová slova: význam, přesný význam, kdo to je, význam pojmu, slovo, synonymum, termín, přesný výraz, herectví, formulace, Iva Pazderková, popis, význam slova, kdo je Iva Pazderková?, wiki

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Iva Pazderková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Iva Pazderková? Kdo to byl Iva Pazderková? Kdy se narodil Iva Pazderková? Kde se narodil Iva Pazderková? Iva Pazderková patří do sekce herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Iva Pazderková dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Iva Pazderková i v jiné kategorii než je herectví.