Kdo je to?
Kdo je to Řezník? Životopis Řezník, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Řezník?

Kdo je to Řezník? Stručný životopis

Řezník je umělecký pseudonym českého rappera, který se vlastním jménem jmenuje Martin Pohl. Věnuje žánru horrorcore. Hudbou se zabývá od roku 2002, vystupuje v masce. Věnuje se také tvorbě kreslených vtipů zvaných Martyho frky se stejnými náměty a slovníkem, jaké jsou typické pro jeho hudební tvorbu. Pro jeho tvorbu je charakteristický cynismus, sexismus, značná vulgarita až oplzlost. Kvůli obsahu jeho textů na něj již bylo podáno několik trestních oznámení, ale všechna byla u soudu zamítnuta. V jeho textech by se mělo jednat o nadsázku, ovšem ne každý to tak může chápat. Největší reklamu Řezníkovi udělalo jeho vyřazení z ankety Český slavík v roce 2013, právě kvůli údajné propagaci násilí a vulgaritě jeho textů. Řezník má mnoho odpůrců, ale velmi početná je skupina jeho příznivců.Kdo je to Řezník? Životopis Řezník, lidé, osobnosti z hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Řezník? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Řezník

Národnost: česká
Datum narození: 1.10.1986
Místo narození: Rumburk

Vzpomněli byste si na význam slova Dtto? Víte, co je to Guarana? Znáte pojem Romaneto? Pamatujete si definici pojmu Moratorium?

Klíčová slova: Řezník, kdo je Řezník?, slovo, kdo to je, definice, význam slova, heslo, termín, pojem, popis, původ slova, přesný význam, co je to Řezník?, význam pojmu, popis

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Řezník

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Řezník? Kdo to byl Řezník? Kdy se narodil Řezník? Kde se narodil Řezník? Řezník je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Řezník např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Řezník i v jiné kategorii než je hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.