Kdo je to?
Kdo je to Řezník? Životopis Řezník, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Řezník?

Kdo je to Řezník? Stručný životopis

Řezník je umělecký pseudonym českého rappera, který se vlastním jménem jmenuje Martin Pohl. Věnuje žánru horrorcore. Hudbou se zabývá od roku 2002, vystupuje v masce. Věnuje se také tvorbě kreslených vtipů zvaných Martyho frky se stejnými náměty a slovníkem, jaké jsou typické pro jeho hudební tvorbu. Pro jeho tvorbu je charakteristický cynismus, sexismus, značná vulgarita až oplzlost. Kvůli obsahu jeho textů na něj již bylo podáno několik trestních oznámení, ale všechna byla u soudu zamítnuta. V jeho textech by se mělo jednat o nadsázku, ovšem ne každý to tak může chápat. Největší reklamu Řezníkovi udělalo jeho vyřazení z ankety Český slavík v roce 2013, právě kvůli údajné propagaci násilí a vulgaritě jeho textů. Řezník má mnoho odpůrců, ale velmi početná je skupina jeho příznivců.Kdo je to Řezník? Životopis Řezník, lidé, osobnosti z hudba

Zaujala vás biografie osobnosti Řezník? Potom se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Řezník

Národnost: česká
Datum narození: 1.10.1986
Místo narození: Rumburk

Víte, co je to Genius loci? Znáte pojem Obsese? Vzpomněli byste si na význam slova Křesťanství? Pamatujete si definici pojmu Nulové pásmo?

Klíčová slova: kdo je Řezník?, wiki, definice, význam pojmu, vysvětlení, informace, přesný význam, popis, hudba, formulace, popis, pojem, původ slova, význam, slovo

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Řezník?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Řezník? Kdo to byl Řezník? Kdy se narodil Řezník? Kde se narodil Řezník? Řezník patří do sekce hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Řezník třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Řezník i v jiné kategorii než je hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.