Kdo je to?
Kdo je to Mirek Topolánek? Životopis Mirek Topolánek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Mirek Topolánek?

Kdo je to Mirek Topolánek? Stručný životopis

Mirek Topolánek v politice působí již delší dobu, od roku 2002 byl předsedou Občanské demokratické strany a od roku 2006 do roku 2009 předsedou vlády ČR. Na svou funkci v roce 2009 rezignoval. Půl roku působil také jako předseda Rady Evropské unie.
Mirek Topolánek je původní profesí projektant a je také autorem knihy o politických machinacích.
Byl jedním z neúspěšných kandidátů na funkci prezidenta České republiky pro volby 2018.Kdo je to Mirek Topolánek? Životopis Mirek Topolánek, lidé, osobnosti z politici

Líbí se stručný životopis s osobou Mirek Topolánek? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Mirek Topolánek

Národnost: česká
Datum narození: 5. května 1956
Místo narození: Vsetín

Vzpomněli byste si na význam slova Estrogen? Víte, co je to Exkláva? Znáte pojem Rčení? Pamatujete si definici pojmu Dodací list?

Klíčová slova: význam pojmu, definice, význam, informace, původ slova, termín, přesný význam, pojem, co je to Mirek Topolánek?, popis, Mirek Topolánek, co znamená, politici, etymologie, popis

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Mirek Topolánek

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Mirek Topolánek? Kdo to byl Mirek Topolánek? Kdy se narodil Mirek Topolánek? Kde se narodil Mirek Topolánek? Mirek Topolánek je v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Mirek Topolánek dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mirek Topolánek i v jiné kategorii než je politici.