Kdo je to?
Kdo je to Mirek Topolánek? Životopis Mirek Topolánek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Mirek Topolánek?

Kdo je to Mirek Topolánek? Stručný životopis

Mirek Topolánek v politice působí již delší dobu, od roku 2002 byl předsedou Občanské demokratické strany a od roku 2006 do roku 2009 předsedou vlády ČR. Na svou funkci v roce 2009 rezignoval. Půl roku působil také jako předseda Rady Evropské unie.
Mirek Topolánek je původní profesí projektant a je také autorem knihy o politických machinacích.
Byl jedním z neúspěšných kandidátů na funkci prezidenta České republiky pro volby 2018.Kdo je to Mirek Topolánek? Životopis Mirek Topolánek, lidé, osobnosti z politici

Zaujala vás biografie osobnosti Mirek Topolánek? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Mirek Topolánek

Národnost: česká
Datum narození: 5. května 1956
Místo narození: Vsetín

Víte, co je to Appeasement? Znáte pojem Judikát? Vzpomněli byste si na význam slova Extirpace? Pamatujete si definici pojmu Biatlon?

Klíčová slova: slovo, význam, co je to Mirek Topolánek?, popis, pojem, význam pojmu, kdo je Mirek Topolánek?, popis, etymologie, Mirek Topolánek, co znamená, politici, termín, definice, heslo

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Mirek Topolánek

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mirek Topolánek? Kdo to byl Mirek Topolánek? Kdy se narodil Mirek Topolánek? Kde se narodil Mirek Topolánek? Mirek Topolánek se nachází v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Mirek Topolánek dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mirek Topolánek i v jiné kategorii než je politici.