Kdo je to?
Kdo je to Sebastian Navrátil? Životopis Sebastian Navrátil, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Sebastian Navrátil?

Kdo je to Sebastian Navrátil? Stručný životopis

Sebastian Navrátil je český zpěvák, kytarista a textař. Jako umělecké jméno používá pouze své křestní jméno. Většinu dosavadního života strávil v Liberci, kde absolvoval SPŠ textilní. Věnoval se více druhům sportu, sledoval Youtube, kde nalezl inspiraci a začal se věnovat hudbě. S kapelou Just Try vystupoval v soutěži Česko Slovensko má talent. Po dalších úspěšných vystoupeních se prosadil písní Toulavá, jejíž klip patří k nejsledovanějším.
Sebastian Navrátil získal ceny Objev roku, Anděl i Český slavík 2015. V roce 2017 vydal své první album.Kdo je to Sebastian Navrátil? Životopis Sebastian Navrátil, lidé, osobnosti z hudba

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Sebastian Navrátil sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Sebastian Navrátil

Národnost: česká
Datum narození: 29. 11. 1991
Místo narození: Mnichov

Víte, co je to Ekvalizér? Pamatujete si definici pojmu Bolid? Pamatujete si definici pojmu Sublimace? Vzpomněli byste si na význam slova Žardiniéra?

Klíčová slova: kdo je Sebastian Navrátil?, význam pojmu, slovo, popis, co znamená, definice, význam, kdo to je, etymologie, přesný výraz, formulace, synonymum, přesný význam, popis, heslo

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sebastian Navrátil

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sebastian Navrátil? Kdo to byl Sebastian Navrátil? Kdy se narodil Sebastian Navrátil? Kde se narodil Sebastian Navrátil? Sebastian Navrátil se nachází v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Sebastian Navrátil řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sebastian Navrátil i v jiné kategorii než je hudba.