Kdo je to?
Kdo je to, byl Alkoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alkoholik? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Alkoholik?

Co znamená a jaký je význam slova Alkoholik?

Alkoholik je člověk závislý na alkoholu. Alkoholismus se často nemusí zezačátku nápadně projevovat. Mnozí alkoholici pijí tajně, doma, a jejich nejbližší okolí dlouho nemusí nic tušit. V pozdějších stádiích závislosti dochází k rozpadu osobnosti, závislý ztrácí zájem o své okolí, o své zájmy, o práci. Zdravotní následky alkoholismu bývají velmi závažné. Léčba je možná, ale obtížná a především si sám postižený musí uvědomit, že má problém a musí být ochoten ho řešit.Kdo je to, byl Alkoholik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alkoholik? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Alkoholik? s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Komunikace? Znáte pojem Defragmentace? Vzpomněli byste si na význam slova Právní úkon? Pamatujete si definici pojmu Molitan?

Klíčová slova: pojem, přesný význam, wiki, vlastnosti, kdo je Alkoholik?, termín, co je to Alkoholik?, popis, vysvětlení, etymologie, definice, význam pojmu, formulace, popis, co znamená

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Alkoholik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Alkoholik? Kdo to byl Alkoholik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alkoholik? Definice pojmu Alkoholik je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.