Kdo je to?
Kdo je to, byl Kanovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kanovník? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kanovník?

Jaký je význam slova Kanovník? Co to znamená?

Kanovník, který někdy bývá označován také jako kapitulár, je kněz, jenž je členem katedrální kapituly. Kapitula je společenství kněží konkrétní církve, jejichž úkolem je vykonávat slavnostní bohoslužby v katedrálním kostele. Z českých dějin je známá např. vyšehradská kapitula.Kdo je to, byl Kanovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kanovník? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kanovník s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Domicil? Znáte pojem Konvektomat? Vzpomněli byste si na význam slova Řeřicha? Víte, co je to Ekosystém?

Klíčová slova: Kanovník, kdo je Kanovník?, co je to Kanovník?, popis, přesný výraz, wiki, význam pojmu, termín, kdo to je, křesťanství, slovo, pojem, informace, formulace, význam

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Kanovník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kanovník? Kdo to byl Kanovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kanovník? Definice pojmu Kanovník se nachází v sekci křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie křesťanství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.