Kdo je to?
Kdo je to, byl Farmaceut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmaceut? Lidé, lékařství

Kdo je to Farmaceut?

Jaký je význam slova Farmaceut? Co to znamená?

Farmaceut je jedna ze zdravotnických profesí. Farmaceut bývá často označován jako lékárník. Ten pracuje v lékárně, zabývá se vydáváním léků pacientům podle předepsaných receptů, podává rady k jejich správnému užívání a varuje před nežádoucími účinky.
Role farmaceuta je však širší, protože pracovníci této profese jsou i účastníky samotného léčení nemocí, přičemž spolupracují s lékaři i jinými zdravotnickými profesionály.Kdo je to, byl Farmaceut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmaceut? Lidé, lékařství

Tento text (Farmaceut) můžete sdílet s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ragú? Znáte pojem Svatý grál? Vzpomněli byste si na význam slova Xenofobie? Pamatujete si definici pojmu Biret?

Klíčová slova: definice, slovo, informace, přesný výraz, formulace, co znamená, popis, význam slova, význam, termín, Farmaceut, vysvětlení, popis, synonymum, heslo

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Farmaceut, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Farmaceut? Kdo to byl Farmaceut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farmaceut? Definice pojmu Farmaceut je v kategorii lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, text, pojem řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v lékařství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.