Kdo je to?
Kdo je to, byl Farmaceut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmaceut? Lidé, lékařství

Kdo je to Farmaceut?

Jaký je význam slova Farmaceut? Co to znamená?

Farmaceut je jedna ze zdravotnických profesí. Farmaceut bývá často označován jako lékárník. Ten pracuje v lékárně, zabývá se vydáváním léků pacientům podle předepsaných receptů, podává rady k jejich správnému užívání a varuje před nežádoucími účinky.
Role farmaceuta je však širší, protože pracovníci této profese jsou i účastníky samotného léčení nemocí, přičemž spolupracují s lékaři i jinými zdravotnickými profesionály.Kdo je to, byl Farmaceut? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farmaceut? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Farmaceut sdílet s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Ragú? Znáte pojem Svatý grál? Vzpomněli byste si na význam slova Xenofobie? Pamatujete si definici pojmu Biret?

Klíčová slova: význam, kdo je Farmaceut?, Farmaceut, co znamená, formulace, přesný výraz, přesný význam, popis, synonymum, význam pojmu, heslo, vysvětlení, pojem, etymologie, definice

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Farmaceut

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Farmaceut? Kdo to byl Farmaceut? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farmaceut? Definice pojmu Farmaceut patří do sekce lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.