Kdo je to?
Kdo je to, byl Lucifer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lucifer? Lidé, křesťanství

Kdo je to Lucifer?

Jaký je význam slova Lucifer? Co to znamená?

Lucifer je podle křesťanské tradice jedním ze třech padlých andělů. Slovo lucifer znamená světlonoš, jitřní hvězda, jitřenka. V různých pohádkách je Lucifer označován jako vládce pekla, nejvyšší čert.Kdo je to, byl Lucifer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lucifer? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Lucifer? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Šikana? Znáte pojem 3D tiskárna? Vzpomněli byste si na význam slova Alergen? Pamatujete si definici pojmu Karaoke?

Klíčová slova: heslo, původ slova, pojem, význam slova, vysvětlení, křesťanství, definice, význam, kdo je Lucifer?, kdo to je, informace, termín, etymologie, přesný výraz, slovo

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Lucifer, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lucifer? Kdo to byl Lucifer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lucifer? Definice pojmu Lucifer je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Lucifer i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.