Kdo je to?
Kdo je to Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Boris Cvek?

Kdo je to Boris Cvek? Stručný životopis

Boris Cvek je vědec a publicista. Absolvent oboru anorganická chemie a dějin a filozofie přírodních věd na UP v Olomouci, badatel i učitel, publikující své práce v prestižních časopisech jako Nature, pracuje v Institutu sociálního zdraví UP. Zaměřuje se na zkoumání účinků antabusu v onkologii. Snaží se prosadit zlevnění a zefektivnění zdravotnických systémů v celosvětovém měřítku.
Jako publicista se Boris Cvek vyjadřuje k nejrůznějším tématům. Své články uveřejnil v Hospodářských novinách, Respektu, Lidových novinách, Britských listech a dalších.Kdo je to Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, lidé, osobnosti z novináři

Sdílejte tuto stránku s osobností Boris Cvek s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Boris Cvek

Národnost: česká
Datum narození: 1976
Místo narození: Krnov

Víte, co je to Aritmetický průměr? Znáte pojem Asertivita? Vzpomněli byste si na význam slova Mandel? Pamatujete si definici pojmu Pranýř?

Klíčová slova: přesný výraz, význam pojmu, novináři, význam, popis, kdo je Boris Cvek?, informace, význam slova, Boris Cvek, kdo to je, slovo, popis, co je to Boris Cvek?, původ slova, etymologie

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Boris Cvek?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Boris Cvek? Kdo to byl Boris Cvek? Kdy se narodil Boris Cvek? Kde se narodil Boris Cvek? Boris Cvek je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Boris Cvek třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Boris Cvek i v jiné kategorii než je novináři.