Kdo je to?
Kdo je to Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Boris Cvek?

Kdo je to Boris Cvek? Stručný životopis

Boris Cvek je vědec a publicista. Absolvent oboru anorganická chemie a dějin a filozofie přírodních věd na UP v Olomouci, badatel i učitel, publikující své práce v prestižních časopisech jako Nature, pracuje v Institutu sociálního zdraví UP. Zaměřuje se na zkoumání účinků antabusu v onkologii. Snaží se prosadit zlevnění a zefektivnění zdravotnických systémů v celosvětovém měřítku.
Jako publicista se Boris Cvek vyjadřuje k nejrůznějším tématům. Své články uveřejnil v Hospodářských novinách, Respektu, Lidových novinách, Britských listech a dalších.Kdo je to Boris Cvek? Životopis Boris Cvek, lidé, osobnosti z novináři

Líbí se stručný životopis s osobou Boris Cvek? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Boris Cvek

Národnost: česká
Datum narození: 1976
Místo narození: Krnov

Víte, co je to Aritmetický průměr? Znáte pojem Asertivita? Vzpomněli byste si na význam slova Mandel? Pamatujete si definici pojmu Pranýř?

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, přesný význam, formulace, co je to Boris Cvek?, informace, synonymum, kdo to je, co znamená, význam, kdo je Boris Cvek?, popis, přesný výraz, etymologie, význam slova

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Boris Cvek? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Boris Cvek? Kdo to byl Boris Cvek? Kdy se narodil Boris Cvek? Kde se narodil Boris Cvek? Boris Cvek je v sekci novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Boris Cvek kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Boris Cvek i v jiné kategorii než je novináři.