Kdo je to?
Kdo je to, byl Alergolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alergolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Alergolog?

Co znamená a jaký je význam slova Alergolog?

Alergolog je lékař, který se specializuje na léčbu alergií. Zkoumá nesnášenlivost člověka vůči některým látkám, jakými jsou například určité potraviny, prach, pyl, někdy také slunce nebo chlad. Alergolog musí z příznaků poznat, že se jedná o alergii. K typickým příznakům patří pálení očí nebo jejich slzení, silná nebo dlouhotrvající rýma, kašel, vyrážka a jiné. Pokud by lékař nepoužil účinné léky, mohla by alergie přejít do astmatu nebo anafylaktického šoku.
Alergolog provádí kožní testy, vyšetření plic nebo provokační testy. Pak použije léky ke ztlumení zánětu a k uvolnění. Pacientovi může být na míru vyrobeno sérum.Kdo je to, byl Alergolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alergolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Alergolog sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Specifický symbol? Pamatujete si definici pojmu Diosmin? Znáte pojem Mrtvý zub? Vzpomněli byste si na význam slova Ferrata?

Klíčová slova: vysvětlení, význam slova, kdo je Alergolog?, původ slova, popis, pojem, přesný výraz, kdo to je, Alergolog, definice, wiki, význam pojmu, synonymum, informace, význam

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Alergolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Alergolog? Kdo to byl Alergolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alergolog? Definice pojmu Alergolog patří do sekce lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Alergolog hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).