Kdo je to?
Kdo je to, byl Převor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Převor? Lidé, křesťanství

Kdo je to Převor?

Jaký je význam slova Převor? Co to znamená?

Převor je označení pro představeného kláštera u různých křesťanských katolických církevních řádů (dominikáni, augustiniáni atd.)Kdo je to, byl Převor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Převor? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Převor? s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Maizena? Znáte pojem Geriatrie? Vzpomněli byste si na význam slova Morálka? Pamatujete si definici pojmu Adrenalin?

Klíčová slova: kdo to je, informace, význam pojmu, co znamená, definice, Převor, kdo je Převor?, termín, popis, slovo, původ slova, synonymum, vysvětlení, etymologie, popis

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Převor, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Převor? Kdo to byl Převor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Převor? Definice pojmu Převor je v kategorii křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Převor i v jiné kategorii než v křesťanství.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.