Kdo je to?
Kdo byl Pitaval? Životopis Pitaval, slavní lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Pitaval?

Kdo to byl Pitaval? Stručný životopis

Pitaval je příjmení nakladatele, právníka a spisovatele Francoise de Pitaval, autora populárního souboru zajímavých kriminálních případů. Francouzský autor takto postupně vydal 20 svazků napínavých příběhů. Jeho příjmení dalo název podobným sbírkám příběhů, většinou s kriminální zápletkou.
Pitaval se tak stal zakladatelem zpráv ze soudní síně a kriminálních reportáží. Měl celou řadu následovníků, z našich autorů např. Egona Erwina Kische.níků, z našich autorů např. Egona Erwina Kische.Kdo byl Pitaval? Životopis Pitaval, slavní lidé, osobnosti z zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Pitaval? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Pitaval

Národnost: francouzská
Datum narození: 24. července 1673
Místo narození: Lyon
Datum úmrtí: 2. ledna 1743

Víte, co je to Hrdobec? Znáte pojem Pásový opar? Vzpomněli byste si na význam slova Těžká voda? Pamatujete si definici pojmu Franchising?

Klíčová slova: kdo to je, popis, význam, pojem, význam pojmu, význam slova, termín, přesný výraz, co je to Pitaval?, wiki, informace, definice, etymologie, kdo je Pitaval?, zločin

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pitaval

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pitaval? Kdo to byl Pitaval? Kdy se narodil Pitaval? Kde se narodil Pitaval? Kdy zemřel Pitaval? Pitaval je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Pitaval řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pitaval i v jiné kategorii než je zločin.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.