Kdo je to?
Kdo byl Pitaval? Životopis Pitaval, slavní lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Pitaval?

Kdo to byl Pitaval? Stručný životopis

Pitaval je příjmení nakladatele, právníka a spisovatele Francoise de Pitaval, autora populárního souboru zajímavých kriminálních případů. Francouzský autor takto postupně vydal 20 svazků napínavých příběhů. Jeho příjmení dalo název podobným sbírkám příběhů, většinou s kriminální zápletkou.
Pitaval se tak stal zakladatelem zpráv ze soudní síně a kriminálních reportáží. Měl celou řadu následovníků, z našich autorů např. Egona Erwina Kische.níků, z našich autorů např. Egona Erwina Kische.Kdo byl Pitaval? Životopis Pitaval, slavní lidé, osobnosti z zločin

Popis osobnosti Pitaval můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Pitaval

Národnost: francouzská
Datum narození: 24. července 1673
Místo narození: Lyon
Datum úmrtí: 2. ledna 1743

Víte, co je to Citoslovce? Pamatujete si definici pojmu SWOT? Pamatujete si definici pojmu Perzekuce? Vzpomněli byste si na význam slova SEPA platba?

Klíčová slova: Pitaval, slovo, vysvětlení, informace, etymologie, přesný výraz, definice, co znamená, termín, původ slova, význam slova, pojem, zločin, synonymum, popis

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Pitaval? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Pitaval? Kdo to byl Pitaval? Kdy se narodil Pitaval? Kde se narodil Pitaval? Kdy zemřel Pitaval? Pitaval se nachází v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Pitaval dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pitaval i v jiné kategorii než je zločin.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.