Kdo je to?
Kdo je to, byl Urolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Urolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Urolog?

Jaký je význam slova Urolog? Co to znamená?

Urolog je lékař - odborník na diagnostiku a léčbu nemocí močového ústrojí a chorob mužských pohlavních orgánů.Kdo je to, byl Urolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Urolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Urolog? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Tempeh? Znáte pojem Sokl? Vzpomněli byste si na význam slova Snowkiting? Pamatujete si definici pojmu Danajský dar?

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, přesný význam, formulace, heslo, pojem, co je to Urolog?, synonymum, význam slova, etymologie, slovo, definice, informace, kdo je Urolog?, termín

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Urolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Urolog? Kdo to byl Urolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Urolog? Definice pojmu Urolog je v kategorii lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.