Kdo je to?
Kdo je to Mahulena Bočanová? Životopis Mahulena Bočanová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Mahulena Bočanová?

Kdo je to Mahulena Bočanová? Stručný životopis

Mahulena Bočanová je filmová, divadelní i televizní herečka. Je absolventkou konzervatoře v Praze, již při studiu působila v Národním divadle. Později hrála v Činoherním klubu, hraje také v divadelním souboru Háta. V televizi se představila např. v seriálech Chalupáři, Pan Tau, Návštěvníci, Vyprávěj, Stopy života a jiných. K jejím filmům se řadí například Kouzelný měšec, Golet v údolí, Tábor padlých žen apod.
Mahulena Bočanová účinkovala také ve StarDance a svůj hlas propůjčila i Radiožurnálu – Českému rozhlasu I.Kdo je to Mahulena Bočanová? Životopis Mahulena Bočanová, lidé, osobnosti z herectví

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Mahulena Bočanová sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Mahulena Bočanová

Národnost: česká
Datum narození: 18. března 1967
Místo narození: Praha

Vzpomněli byste si na význam slova EAN? Pamatujete si definici pojmu Alibaba? Znáte pojem Etika? Vzpomněli byste si na význam slova Proforma faktura?

Klíčová slova: slovo, informace, popis, termín, význam pojmu, pojem, definice, význam slova, vysvětlení, formulace, původ slova, přesný výraz, etymologie, přesný význam, kdo je Mahulena Bočanová?

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Mahulena Bočanová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Mahulena Bočanová? Kdo to byl Mahulena Bočanová? Kdy se narodil Mahulena Bočanová? Kde se narodil Mahulena Bočanová? Mahulena Bočanová patří do sekce herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Mahulena Bočanová kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mahulena Bočanová i v jiné kategorii než je herectví.