Kdo je to?
Kdo je to, byl Kazi? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kazi? Lidé, mytologie

Kdo je to Kazi?

Co znamená a jaký je význam slova Kazi?

Kazi je jméno jedné z mytických Krokových dcer. Proslula svými léčitelskými schopnostmi a kouzelnickým uměním. Je zmíněna v českých kronikách, spojeny jsou s ní i další bájné postavy a místa, jako manžel Bivoj a její vlastní hrad Kazín.
K její popularitě přispěl značným dílem spisovatel Alois Jirásek a jeho Staré pověsti české.Kdo je to, byl Kazi? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kazi? Lidé, mytologie

Tento text (Kazi) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Rosný bod? Znáte pojem Arytmie? Vzpomněli byste si na význam slova USB? Pamatujete si definici pojmu Developer?

Klíčová slova: termín, mytologie, slovo, vysvětlení, etymologie, heslo, pojem, kdo to je, popis, význam, Kazi, význam slova, význam pojmu, co znamená, formulace

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kazi

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kazi? Kdo to byl Kazi? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kazi? Definice pojmu Kazi je v kategorii mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Kazi hledat i v jiných kategoriích (než mytologie).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?