Kdo je to?
Kdo je to, byl Kazi? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kazi? Lidé, mytologie

Kdo je to Kazi?

Co znamená a jaký je význam slova Kazi?

Kazi je jméno jedné z mytických Krokových dcer. Proslula svými léčitelskými schopnostmi a kouzelnickým uměním. Je zmíněna v českých kronikách, spojeny jsou s ní i další bájné postavy a místa, jako manžel Bivoj a její vlastní hrad Kazín.
K její popularitě přispěl značným dílem spisovatel Alois Jirásek a jeho Staré pověsti české.Kdo je to, byl Kazi? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kazi? Lidé, mytologie

Zaujalo vás slovo, termín Kazi? Potom se podělte s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Rosný bod? Znáte pojem Arytmie? Vzpomněli byste si na význam slova USB? Pamatujete si definici pojmu Developer?

Klíčová slova: co je to Kazi?, Kazi, význam slova, co znamená, popis, význam pojmu, wiki, popis, kdo je Kazi?, informace, přesný výraz, mytologie, definice, kdo to je, termín

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Kazi, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kazi? Kdo to byl Kazi? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kazi? Definice pojmu Kazi se nachází v sekci mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Kazi i v jiných kategoriích (než mytologie).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?