Kdo je to?
Kdo je to Barbora Hrzánová? Životopis Barbora Hrzánová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Barbora Hrzánová?

Kdo je to Barbora Hrzánová? Stručný životopis

Barbora Hrzánová je herečka a zpěvačka, dcera známého herce Jiřího Hrzána. Absolvovala DAMU, poté působila v Národním divadle a Divadle Na zábradlí, hostovala v Divadle v Řeznické a v Divadle Na Jezerce. V současnosti není stálou členkou žádného souboru. Ocenění jako herečka získala za roli v Requiem pro panenku a v Rackovi od Čechova. Mnohá ocenění a nominace získala i za filmové role.
Barbora Hrzánová pracuje i v Českém rozhlase, zpívá a skládá písně ve skupině Condurango a píše knihy.Kdo je to Barbora Hrzánová? Životopis Barbora Hrzánová, lidé, osobnosti z herectví

Popis osobnosti Barbora Hrzánová můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Barbora Hrzánová

Národnost: česká
Datum narození: 22. dubna 1964
Místo narození: České Budějovice

Pamatujete si definici pojmu Vltavín? Pamatujete si definici pojmu Libela? Vzpomněli byste si na význam slova Chromebook? Vzpomněli byste si na význam slova Hip hop?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, popis, kdo to je, kdo je Barbora Hrzánová?, přesný výraz, význam, wiki, slovo, pojem, termín, etymologie, význam pojmu, synonymum, herectví

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Barbora Hrzánová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Barbora Hrzánová? Kdo to byl Barbora Hrzánová? Kdy se narodil Barbora Hrzánová? Kde se narodil Barbora Hrzánová? Barbora Hrzánová se nachází v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Barbora Hrzánová např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Barbora Hrzánová i v jiné kategorii než je herectví.