Kdo je to?
Kdo je to, byl Zeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeus? Lidé, mytologie

Kdo je to Zeus?

Co znamená a jaký je význam slova Zeus?

Zeus byl v antickém Řecku nejvyšším bohem, králem bohů, bůh počasí, blesků a nebes. Zeus byl v mytologii manželem bohyně Héry, ale často svedl smrtelné ženy a měl s nimi celou řadu potomků. Děti měl i s jinými bohyněmi. Býval charakterizován jako mstivý a záludný a často se hádal s manželkou. Dia do svého repertoáru bohů převzali Římané a dali mu nové jméno Jupiter.Kdo je to, byl Zeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeus? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zeus? s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova ICQ? Víte, co je to Litý mramor? Znáte pojem Messenger? Pamatujete si definici pojmu Služebnost?

Klíčová slova: definice, kdo je Zeus?, pojem, popis, etymologie, přesný výraz, wiki, popis, formulace, informace, synonymum, význam slova, Zeus, termín, původ slova

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zeus

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zeus? Kdo to byl Zeus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zeus? Definice pojmu Zeus je v kategorii mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Zeus i v jiné sekci než v mytologie.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?