Kdo je to?
Kdo je to, byl Nemrtvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemrtvý? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Nemrtvý?

Jaký je význam slova Nemrtvý? Co to znamená?

Nemrtvý je pojmenování pro oživeného mrtvého tvora, tedy toho, kdo zemřel a po smrti se nějakým způsobem vrací mezi živé. Nemrtvý se často vyskytuje v pověstech a legendách a existuje více druhů těchto bytostí. Může se jednat o duchy nebo oživlá těla. Ta mohou být z masa nebo z kostí.
Nemrtví vzbuzují strach, a proto se s nimi lze setkat v hororové literatuře nebo filmech či počítačových hrách, Nejznámější nemrtví jsou například mumie, zombie, kostlivci a podobně.Kdo je to, byl Nemrtvý? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemrtvý? Lidé, nadpřirozené

Definici slova Nemrtvý můžete sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to UFO? Znáte pojem Griliáš? Vzpomněli byste si na význam slova Čádor? Pamatujete si definici pojmu HDI?

Klíčová slova: definice, vysvětlení, popis, význam pojmu, Nemrtvý, přesný význam, co je to Nemrtvý?, wiki, kdo to je, formulace, slovo, význam, pojem, nadpřirozené, co znamená

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Nemrtvý? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nemrtvý? Kdo to byl Nemrtvý? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nemrtvý? Definice pojmu Nemrtvý se nachází v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Nemrtvý i v jiné kategorii než v nadpřirozené.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.