Kdo je to?
Kdo je to, byl Skřet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skřet? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Skřet?

Co znamená a jaký je význam slova Skřet?

Skřet je humanoid ze severských bájí. Jedná se o šerednou, zjizvenou a špinavou bytost, která se chová agresivně a násilně. Nemá žádnou morálku a nedodržuje jakákoli pravidla soužití. Skřet žije v horách, kde se ukrývá v hlubokých jeskyních a temných chodbách.
Spolu s ostatními skřety vytváří tlupy nebo hordy. Vyskytuje se často ve fantasy dílech, kde je protikladem elfa. Pojmenování se používá i v přeneseném významu pro označení ošklivého nebo znetvořeného člověka.Kdo je to, byl Skřet? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Skřet? Lidé, nadpřirozené

Budeme rádi, pokud budete definici slova Skřet sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Kadidlo? Znáte pojem Čtvrtkmen? Vzpomněli byste si na význam slova Plast? Pamatujete si definici pojmu Košer?

Klíčová slova: Skřet, synonymum, pojem, informace, formulace, kdo to je, heslo, význam, wiki, přesný výraz, význam slova, etymologie, popis, termín, vysvětlení

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Skřet? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Skřet? Kdo to byl Skřet? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Skřet? Definice pojmu Skřet se nachází v kategorii nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Skřet i v jiné kategorii než v nadpřirozené.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.