Kdo je to?
Kdo je to, byl Čehún? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čehún? Lidé, národnost

Kdo je to Čehún?

Co znamená a jaký je význam slova Čehún?

Čehún je údajně pojmenování původů ze Slovenska, které se značně rozšířilo zvláště na Moravě. V době svého vzniku bylo však užíváno jak pro Čechy, tak pro Moravany.
Výraz pochází již ze 30.let minulého století, kdy jím katoličtí hlinkovci označovali jak Čechy, tak Moravany. Čehúni pak museli odcházet ze státních služeb. Název se pak dále používal mezi vojáky a také v období po rozdělení Československa.Kdo je to, byl Čehún? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čehún? Lidé, národnost

Budeme rádi, pokud budete definici slova Čehún sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Hidžáb? Znáte pojem Dekadentní? Vzpomněli byste si na význam slova Metastáza? Pamatujete si definici pojmu Gnocchi?

Klíčová slova: kdo je Čehún?, slovo, etymologie, informace, formulace, termín, národnost, co znamená, pojem, definice, vysvětlení, přesný význam, přesný výraz, původ slova, heslo

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čehún

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Čehún? Kdo to byl Čehún? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čehún? Definice pojmu Čehún patří do sekce národnost. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Čehún hledat i v jiných kategoriích (než národnost).