Kdo je to?
Kdo je to, byl Dederon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dederon? Lidé, národnost

Kdo je to Dederon?

Jaký je význam slova Dederon? Co to znamená?

Dederon je hanlivé označení pro obyvatele bývalé Německé demokratické republiky – Deutsche Demokratische Republik čili DDR.
Pojmenování souvisí také s oblíbenou látkou dederon, která ve své době patřila k nejodváženějším materiálům právě z původního východního Německa a stal se typickou ikonou módy období socializmu.Kdo je to, byl Dederon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dederon? Lidé, národnost

Definici slova Dederon můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Klevela? Pamatujete si definici pojmu Lumbální punkce? Víte, co je to Přitažlivost? Vzpomněli byste si na význam slova Paintball?

Klíčová slova: pojem, kdo to je, synonymum, národnost, kdo je Dederon?, definice, přesný výraz, vysvětlení, heslo, co znamená, formulace, význam, wiki, Dederon, etymologie

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Dederon, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Dederon? Kdo to byl Dederon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dederon? Definice pojmu Dederon se nachází v sekci národnost. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Dederon i v jiných kategoriích (než národnost).