Kdo je to?
Kdo je to, byl Dederon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dederon? Lidé, národnost

Kdo je to Dederon?

Jaký je význam slova Dederon? Co to znamená?

Dederon je hanlivé označení pro obyvatele bývalé Německé demokratické republiky – Deutsche Demokratische Republik čili DDR.
Pojmenování souvisí také s oblíbenou látkou dederon, která ve své době patřila k nejodváženějším materiálům právě z původního východního Německa a stal se typickou ikonou módy období socializmu.Kdo je to, byl Dederon? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Dederon? Lidé, národnost

Líbí se vám definice kdo je to Dederon? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Klevela? Víte, co je to Žumpa? Víte, co je to Přitažlivost? Pamatujete si definici pojmu ALS?

Klíčová slova: informace, přesný význam, přesný výraz, vysvětlení, slovo, kdo to je, heslo, termín, co znamená, popis, kdo je Dederon?, formulace, definice, význam, etymologie

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Dederon? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dederon? Kdo to byl Dederon? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dederon? Definice pojmu Dederon je v sekci národnost. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Dederon i v jiné kategorii než v národnost.