Kdo je to?
Kdo je to, byl Podčlověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podčlověk? Lidé, historie

Kdo je to Podčlověk?

Jaký je význam slova Podčlověk? Co to znamená?

Podčlověk je označení pocházející z překladu německého slova Untermensch. Toto pojmenování bylo používáno především v terminologii nacistických rasových ideologů. Podčlověk měla být níže postavená bytost s degenerativním založením, tedy Romové, Židé, východní Slované a další.
Všichni jedinci, kteří byli označení jako podlidé, byli určeni k vyhlazení. Nacisté si tento termín přivlastnili z knihy amerického spisovatele Lothropa Stoddarda.Kdo je to, byl Podčlověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podčlověk? Lidé, historie

Definici slova Podčlověk můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Islámský stát? Pamatujete si definici pojmu Optická síť? Vzpomněli byste si na význam slova Dřevina? Vzpomněli byste si na význam slova Mýtus?

Klíčová slova: kdo to je, popis, popis, vysvětlení, význam, synonymum, přesný výraz, slovo, formulace, pojem, informace, význam slova, kdo je Podčlověk?, Podčlověk, heslo

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Podčlověk? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Podčlověk? Kdo to byl Podčlověk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podčlověk? Definice pojmu Podčlověk se nachází v kategorii historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie historie.