Kdo je to?
Kdo je to, byl Eritrejec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eritrejec? Lidé, národnost

Kdo je to Eritrejec?

Co znamená a jaký je význam slova Eritrejec?

Eritrejec je obyvatel státu Eritrea, nacházejícího se ve východní Africe poblíž Rudého moře. Eritrejci nemají oficiální úřední jazyk, hovoří arabsky, anglicky a tigrejsky. V zemi vládne diktátorský režim, v jehož čele stojí prezident. Rozhodující silou státu je armáda. Eritrejci patří k nejchudšímu obyvatelstvu světa. Vláda a spřátelení podnikatelé společně s armádou vlastní většinu podniků.
Průmysl i zemědělství jsou zde však značně zaostalé, ziskové je bankovnictví. Společnost je militarizovaná a většina obyvatel žije pod hranicí chudoby. O nejsilnější náboženské pozice se dělí křesťanství s muslimstvím, u malé části obyvatel ještě panuje domorodé náboženství.Kdo je to, byl Eritrejec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eritrejec? Lidé, národnost

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Eritrejec? s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Amarant? Znáte pojem Diosmin? Vzpomněli byste si na význam slova Alibaba? Pamatujete si definici pojmu Šantán?

Klíčová slova: pojem, formulace, původ slova, význam slova, vysvětlení, popis, etymologie, význam, Eritrejec, co znamená, slovo, wiki, přesný význam, termín, význam pojmu

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Eritrejec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Eritrejec? Kdo to byl Eritrejec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eritrejec? Definice pojmu Eritrejec je v kategorii národnost. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Eritrejec v jiné sekci než národnost.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.