Kdo je to?
Kdo je to, byl Eritrejec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eritrejec? Lidé, národnost

Kdo je to Eritrejec?

Co znamená a jaký je význam slova Eritrejec?

Eritrejec je obyvatel státu Eritrea, nacházejícího se ve východní Africe poblíž Rudého moře. Eritrejci nemají oficiální úřední jazyk, hovoří arabsky, anglicky a tigrejsky. V zemi vládne diktátorský režim, v jehož čele stojí prezident. Rozhodující silou státu je armáda. Eritrejci patří k nejchudšímu obyvatelstvu světa. Vláda a spřátelení podnikatelé společně s armádou vlastní většinu podniků.
Průmysl i zemědělství jsou zde však značně zaostalé, ziskové je bankovnictví. Společnost je militarizovaná a většina obyvatel žije pod hranicí chudoby. O nejsilnější náboženské pozice se dělí křesťanství s muslimstvím, u malé části obyvatel ještě panuje domorodé náboženství.Kdo je to, byl Eritrejec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eritrejec? Lidé, národnost

Líbí se vám definice kdo je to Eritrejec? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Tejpování? Víte, co je to Katalyzátor? Pamatujete si definici pojmu Libreto? Pamatujete si definici pojmu Modem?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, kdo je Eritrejec?, co znamená, kdo to je, definice, původ slova, heslo, popis, pojem, národnost, etymologie, synonymum, slovo, formulace

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Eritrejec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Eritrejec? Kdo to byl Eritrejec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eritrejec? Definice pojmu Eritrejec je v kategorii národnost. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Eritrejec hledat i v jiných kategoriích (než národnost).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.