Kdo je to?
Kdo je to, byl Amanda Lear? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amanda Lear? Lidé, umělci

Kdo je to Amanda Lear?

Jaký je význam slova Amanda Lear? Co to znamená?

Amanda Lear je všestranně nadaná francouzská umělkyně. Kariéru zahájila jako modelka, prosadila se jako zpěvačka, spisovatelka, herečka i malířka. Byla inspirací Salvadora Dalího, se kterým i milostný vztah.
O jejím životě se uvádějí různé zavádějící informace, například různé národnosti, data i místa narození, spekuluje se i o operativní změně pohlaví. Jako herečka působila Amanda Lear ve filmu i v divadle. V roce 2006 byla její činnost oceněna Řádem umění a literatury.Kdo je to, byl Amanda Lear? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amanda Lear? Lidé, umělci

Sdílejte tuto stránku se slovem Amanda Lear s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to SEPA platba? Znáte pojem Hip hop? Vzpomněli byste si na význam slova Keratokonus? Pamatujete si definici pojmu Seitan?

Klíčová slova: umělci, přesný význam, význam slova, kdo to je, heslo, vysvětlení, Amanda Lear, etymologie, přesný výraz, co znamená, definice, význam, termín, význam pojmu, wiki

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Amanda Lear

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Amanda Lear? Kdo to byl Amanda Lear? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amanda Lear? Definice pojmu Amanda Lear je v kategorii umělci. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Amanda Lear i jinde než v sekci než v umělci.