Kdo je to?
Kdo je to, byl Amanda Lear? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amanda Lear? Lidé, umělci

Kdo je to Amanda Lear?

Jaký je význam slova Amanda Lear? Co to znamená?

Amanda Lear je všestranně nadaná francouzská umělkyně. Kariéru zahájila jako modelka, prosadila se jako zpěvačka, spisovatelka, herečka i malířka. Byla inspirací Salvadora Dalího, se kterým i milostný vztah.
O jejím životě se uvádějí různé zavádějící informace, například různé národnosti, data i místa narození, spekuluje se i o operativní změně pohlaví. Jako herečka působila Amanda Lear ve filmu i v divadle. V roce 2006 byla její činnost oceněna Řádem umění a literatury.Kdo je to, byl Amanda Lear? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amanda Lear? Lidé, umělci

Definici slova Amanda Lear můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to SEPA platba? Znáte pojem Hip hop? Vzpomněli byste si na význam slova Keratokonus? Pamatujete si definici pojmu Seitan?

Klíčová slova: wiki, umělci, popis, Amanda Lear, význam, slovo, význam pojmu, formulace, původ slova, kdo je Amanda Lear?, co je to Amanda Lear?, definice, pojem, synonymum, termín

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Amanda Lear? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Amanda Lear? Kdo to byl Amanda Lear? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amanda Lear? Definice pojmu Amanda Lear se nachází v kategorii umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Amanda Lear i v jiné kategorii než je sekce umělci.