Kdo je to?
Kdo je to, byl Amanda Lear? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amanda Lear? Lidé, umělci

Kdo je to Amanda Lear?

Jaký je význam slova Amanda Lear? Co to znamená?

Amanda Lear je všestranně nadaná francouzská umělkyně. Kariéru zahájila jako modelka, prosadila se jako zpěvačka, spisovatelka, herečka i malířka. Byla inspirací Salvadora Dalího, se kterým i milostný vztah.
O jejím životě se uvádějí různé zavádějící informace, například různé národnosti, data i místa narození, spekuluje se i o operativní změně pohlaví. Jako herečka působila Amanda Lear ve filmu i v divadle. V roce 2006 byla její činnost oceněna Řádem umění a literatury.Kdo je to, byl Amanda Lear? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Amanda Lear? Lidé, umělci

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Amanda Lear? s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to SEPA platba? Znáte pojem Hip hop? Vzpomněli byste si na význam slova Keratokonus? Pamatujete si definici pojmu Seitan?

Klíčová slova: definice, umělci, přesný význam, informace, význam pojmu, původ slova, heslo, pojem, význam, popis, slovo, vysvětlení, kdo to je, etymologie, význam slova

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Amanda Lear, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Amanda Lear? Kdo to byl Amanda Lear? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Amanda Lear? Definice pojmu Amanda Lear je v kategorii umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat výraz, definici, slovo, termín řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než umělci).