Kdo je to?
Kdo je to, byl Adam Junek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adam Junek? Lidé, novináři

Kdo je to Adam Junek?

Co znamená a jaký je význam slova Adam Junek?

Adam Junek je publicista zaměřený především na politická a ekonomická témata. Své působení v různých médiích zahájil v roce 2002. Postupně pracoval v redakcích Hospodářských novin, v týdeníku Ekonom a Euro a spolupracoval na počáteční tvorbě internetových novin Aktuálně.cz. Je také autorem příspěvků pro server Česká pozice.
Adam Junek zastával pro Hospodářské noviny také funkci zpravodaje v Bruselu.Kdo je to, byl Adam Junek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Adam Junek? Lidé, novináři

Zaujalo vás slovo, termín Adam Junek? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Nebezpečný odpad? Znáte pojem Kuperóza? Znáte pojem Mnichovská dohoda? Víte, co je to Hygge?

Klíčová slova: význam, kdo je Adam Junek?, slovo, popis, pojem, kdo to je, definice, synonymum, význam pojmu, popis, co znamená, Adam Junek, přesný význam, wiki, heslo

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Adam Junek, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Adam Junek? Kdo to byl Adam Junek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adam Junek? Definice pojmu Adam Junek se nachází v sekci novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v novináři.