Kdo je to?
Kdo je to, byl Jan Nepomucký? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jan Nepomucký? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jan Nepomucký?

Co znamená a jaký je význam slova Jan Nepomucký?

Jan Nepomucký byl kněz usilující o mravní dokonalost. Za obhajobu práv a svobod církve v době vlády Václava IV. byl pronásledován. Neustále studoval Bibli a kladl důraz na mravní kázeň. Za své názory byl uvězněn a umučen a jeho tělo bylo shozeno z Karlova mostu do Vltavy.
Stal se legendou, je považován za patrona mnoha profesí, například kněží, lodníků, mlynářů a dalších.Kdo je to, byl Jan Nepomucký? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jan Nepomucký? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Jan Nepomucký? s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Bigamie? Víte, co je to Repůjčka? Znáte pojem Yersinie? Pamatujete si definici pojmu Font?

Klíčová slova: termín, heslo, vysvětlení, formulace, přesný význam, Jan Nepomucký, informace, definice, co znamená, význam pojmu, křesťanství, význam, popis, co je to Jan Nepomucký?, přesný výraz

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Jan Nepomucký? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jan Nepomucký? Kdo to byl Jan Nepomucký? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jan Nepomucký? Definice pojmu Jan Nepomucký je v sekci křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Jan Nepomucký i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.