Kdo je to?
Kdo je to Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniel Veselý?

Kdo je to Daniel Veselý? Stručný životopis

Daniel Veselý je český novinář a spolupracovník Českého rozhlasu. Ve své práci se orientuje na politiku, ekonomiku a kulturu vyspělých zemí Západu ve srovnání s odlišnými vyspělými zeměmi. Zajímá se především o Blízký a Střední východ a také Jižní Ameriku. Je také externím spolupracovníkem organizace Člověk v tísni.
Jeho články lze nalézt v Literárních novinách, A2, Kulturních novinách, Mladé frontě Dnes nebo na webu Mediainfo. Pro Český rozhlas pracuje Daniel Veselý externě, jako autor se řadí i do Britských listů.Kdo je to Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, lidé, osobnosti z novináři

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Daniel Veselý s vašimi známými a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Daniel Veselý

Národnost: česká
Datum narození: 1978

Víte, co je to Akumulátor? Znáte pojem Autismus? Vzpomněli byste si na význam slova Borax? Pamatujete si definici pojmu Motto?

Klíčová slova: význam, co znamená, Daniel Veselý, přesný význam, přesný výraz, co je to Daniel Veselý?, formulace, popis, novináři, vysvětlení, wiki, kdo to je, informace, popis, kdo je Daniel Veselý?

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Daniel Veselý? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Daniel Veselý? Kdo to byl Daniel Veselý? Kdy se narodil Daniel Veselý? Daniel Veselý se nachází v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Veselý dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Veselý i v jiné kategorii než je novináři.