Kdo je to?
Kdo je to Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniel Veselý?

Kdo je to Daniel Veselý? Stručný životopis

Daniel Veselý je český novinář a spolupracovník Českého rozhlasu. Ve své práci se orientuje na politiku, ekonomiku a kulturu vyspělých zemí Západu ve srovnání s odlišnými vyspělými zeměmi. Zajímá se především o Blízký a Střední východ a také Jižní Ameriku. Je také externím spolupracovníkem organizace Člověk v tísni.
Jeho články lze nalézt v Literárních novinách, A2, Kulturních novinách, Mladé frontě Dnes nebo na webu Mediainfo. Pro Český rozhlas pracuje Daniel Veselý externě, jako autor se řadí i do Britských listů.Kdo je to Daniel Veselý? Životopis Daniel Veselý, lidé, osobnosti z novináři

Popis osobnosti Daniel Veselý můžete sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Daniel Veselý

Národnost: česká
Datum narození: 1978

Víte, co je to Akumulátor? Znáte pojem Autismus? Vzpomněli byste si na význam slova Borax? Pamatujete si definici pojmu Motto?

Klíčová slova: kdo je Daniel Veselý?, význam slova, popis, význam pojmu, heslo, slovo, Daniel Veselý, pojem, formulace, etymologie, novináři, co znamená, synonymum, popis, informace

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Veselý?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Daniel Veselý? Kdo to byl Daniel Veselý? Kdy se narodil Daniel Veselý? Daniel Veselý patří do sekce novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Veselý kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Veselý i v jiné kategorii než je novináři.