Kdo je to?
Kdo je to, byl Pšonek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pšonek? Lidé, národnost

Kdo je to Pšonek?

Jaký je význam slova Pšonek? Co to znamená?

Pšonek je označení pro příslušníka polského národa. Pojmenování má hanlivý nádech a je omezeno na určité oblasti. Název pšonek má nejasný původ – bývá odvozován od polského jazyka, který některým jedincům připadá šišlavý, podle místních nadávek či častého pěstování pšenice.
Někdy se vychází s toho, že takto označení lidé jedí hodně luštěnin, po nichž vydatně pšoukají.Kdo je to, byl Pšonek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pšonek? Lidé, národnost

Sdílejte tuto stránku se slovem Pšonek se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Cardio Barre? Znáte pojem CHKO? Vzpomněli byste si na význam slova Mandátní smlouva? Pamatujete si definici pojmu Gorilla glass?

Klíčová slova: popis, synonymum, slovo, původ slova, přesný výraz, co je to Pšonek?, kdo to je, význam pojmu, národnost, co znamená, formulace, kdo je Pšonek?, vysvětlení, etymologie, popis

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Pšonek, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pšonek? Kdo to byl Pšonek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pšonek? Definice pojmu Pšonek je v kategorii národnost. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Pšonek v jiné sekci než národnost.