Kdo je to?
Kdo je to, byl Pšonek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pšonek? Lidé, národnost

Kdo je to Pšonek?

Jaký je význam slova Pšonek? Co to znamená?

Pšonek je označení pro příslušníka polského národa. Pojmenování má hanlivý nádech a je omezeno na určité oblasti. Název pšonek má nejasný původ – bývá odvozován od polského jazyka, který některým jedincům připadá šišlavý, podle místních nadávek či častého pěstování pšenice.
Někdy se vychází s toho, že takto označení lidé jedí hodně luštěnin, po nichž vydatně pšoukají.Kdo je to, byl Pšonek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pšonek? Lidé, národnost

Tento text (Pšonek) můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Lapidárium? Vzpomněli byste si na význam slova Niacin? Vzpomněli byste si na význam slova Zážitek? Znáte pojem Messenger?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, kdo to je, definice, národnost, wiki, Pšonek, informace, původ slova, vysvětlení, formulace, popis, co znamená, kdo je Pšonek?, slovo

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Pšonek, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pšonek? Kdo to byl Pšonek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pšonek? Definice pojmu Pšonek je v kategorii národnost. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Pšonek hledat i v jiných kategoriích (než národnost).