Kdo je to?
Kdo je to Jana Lorencová? Životopis Jana Lorencová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jana Lorencová?

Kdo je to Jana Lorencová? Stručný životopis

Jana Lorencová je politička a žurnalistka, bývalá poslankyně PS PČR za hnutí ANO 2011. Jako studentka žurnalistiky projevila svůj nesouhlas se vstupem vojsk Varšavské smlouvy, a proto studium nedokončila. Nebyla jí umožněna ani dlouhodobá práce v médiích. Do Sametové revoluce se živila jako servírka.
Teprve po roce 1989 se mohla vrátit k práci novinářky. Po krátké práci v novinách se stala reportérkou České televize. Jana Lorencová pracuje nebo pracovala v pořadech Klekánice, Fakta, Nadoraz a dalších.Kdo je to Jana Lorencová? Životopis Jana Lorencová, lidé, osobnosti z novináři

Tento text (Jana Lorencová) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Jana Lorencová

Národnost: česká
Datum narození: 2. dubna 1940
Místo narození: Biskupice-Pulkov

Vzpomněli byste si na význam slova Genofond? Vzpomněli byste si na význam slova Briliant? Znáte pojem Babyka? Znáte pojem RPSN?

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, kdo to je, kdo je Jana Lorencová?, definice, etymologie, popis, pojem, význam slova, informace, heslo, přesný význam, popis, wiki, termín

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Jana Lorencová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jana Lorencová? Kdo to byl Jana Lorencová? Kdy se narodil Jana Lorencová? Kde se narodil Jana Lorencová? Jana Lorencová je v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jana Lorencová dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jana Lorencová i v jiné kategorii než je novináři.