Kdo je to?
Kdo je to, byl Jidáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jidáš? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jidáš?

Co znamená a jaký je význam slova Jidáš?

Jidáš Iškariotský je postava ze Starého zákona. Podle Bible byl Jidáš jedním z dvanácti Ježíšových učedníků - apoštolů. Jidáš měl Ježíše zradit za 30 stříbrných. V přeneseném smyslu, pokud nazveme někoho jidášem, považujeme ho za zrádce. Existuje i apokryfní Jidášovo evangelium, které ho až tak záporně nepopisuje. Apokryfní texty ale katolická církev neuznává jako součást Starého zákona.Kdo je to, byl Jidáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jidáš? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Jidáš? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Zástavní právo? Znáte pojem Bidet? Pamatujete si definici pojmu Předmět? Víte, co je to MDŽ?

Klíčová slova: informace, pojem, heslo, formulace, synonymum, popis, Jidáš, co znamená, přesný význam, význam slova, křesťanství, etymologie, význam, význam pojmu, co je to Jidáš?

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Jidáš, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jidáš? Kdo to byl Jidáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jidáš? Definice pojmu Jidáš se nachází v sekci křesťanství. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Jidáš i v jiné kategorii než je sekce křesťanství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?