Kdo je to?
Kdo je to Robert Záruba? Životopis Robert Záruba, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Robert Záruba?

Kdo je to Robert Záruba? Stručný životopis

Robert Záruba je absolvent oboru žurnalistika UK. Působí především jako sportovní komentátor na fakultě sociálních věd také žurnalistiku vyučuje. Začínal jako spolupracovník Redakce sportu ČT, později se stal kmenovým pracovníkem a v ČT působí i nadále jako šéfkomentátor.
Robert Záruba externě pracoval i v TV Nova. Specializuje se na komentování hokejových utkání české reprezentace, uvádí olympijské hry i MS. Komentuje však i jiné druhy sportů a uvádí i sportovní pořady. Působí i jako redaktor a dokumentarista.Kdo je to Robert Záruba? Životopis Robert Záruba, lidé, osobnosti z novináři

Tento text (Robert Záruba) můžete samozřejmě sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Robert Záruba

Národnost: česká
Datum narození: 18. srpna 1967
Místo narození: Praha

Víte, co je to Křížová cesta? Vzpomněli byste si na význam slova Vertigo? Pamatujete si definici pojmu Revolut? Znáte pojem Krédo?

Klíčová slova: novináři, přesný význam, pojem, synonymum, kdo to je, formulace, Robert Záruba, význam slova, popis, heslo, význam, význam pojmu, co znamená, informace, definice

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Záruba

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Robert Záruba? Kdo to byl Robert Záruba? Kdy se narodil Robert Záruba? Kde se narodil Robert Záruba? Robert Záruba je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Robert Záruba dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Záruba i v jiné kategorii než je novináři.