Kdo je to?
Kdo je to Robert Záruba? Životopis Robert Záruba, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Robert Záruba?

Kdo je to Robert Záruba? Stručný životopis

Robert Záruba je absolvent oboru žurnalistika UK. Působí především jako sportovní komentátor na fakultě sociálních věd také žurnalistiku vyučuje. Začínal jako spolupracovník Redakce sportu ČT, později se stal kmenovým pracovníkem a v ČT působí i nadále jako šéfkomentátor.
Robert Záruba externě pracoval i v TV Nova. Specializuje se na komentování hokejových utkání české reprezentace, uvádí olympijské hry i MS. Komentuje však i jiné druhy sportů a uvádí i sportovní pořady. Působí i jako redaktor a dokumentarista.Kdo je to Robert Záruba? Životopis Robert Záruba, lidé, osobnosti z novináři

Popis osobnosti Robert Záruba můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Robert Záruba

Národnost: česká
Datum narození: 18. srpna 1967
Místo narození: Praha

Víte, co je to Křížová cesta? Pamatujete si definici pojmu ČSN? Pamatujete si definici pojmu Revolut? Vzpomněli byste si na význam slova Epos?

Klíčová slova: Robert Záruba, kdo to je, význam pojmu, novináři, význam slova, kdo je Robert Záruba?, synonymum, popis, informace, co je to Robert Záruba?, formulace, popis, přesný výraz, přesný význam, definice

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Robert Záruba? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Robert Záruba? Kdo to byl Robert Záruba? Kdy se narodil Robert Záruba? Kde se narodil Robert Záruba? Robert Záruba se nachází v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Robert Záruba kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Záruba i v jiné kategorii než je novináři.