Kdo je to?
Kdo je to Ivanka Trumpová? Životopis Ivanka Trumpová, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Ivanka Trumpová?

Kdo je to Ivanka Trumpová? Stručný životopis

Ivanka Trumpová, celým jménem Marie Ivanka Trumpová, je dcera amerického prezidenta a české modelky Ivany Trumpové, úspěšná modelka a podnikatelka. Je absolventkou podnikatelské školy při Pensylvánské univerzitě a hovoří několika jazyky. Společně se svými bratry podniká jako výkonná viceprezidentka ve společnosti Trump Organization, kterou založil jejich otec.
Ivanka Trumpová se také podílela na prezidentské kampani svého otce a na přípravě administrativy jeho prezidentské funkce. Je velkou zastánkyní práv žen.Kdo je to Ivanka Trumpová? Životopis Ivanka Trumpová, lidé, osobnosti z podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ivanka Trumpová s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Ivanka Trumpová

Národnost: USA
Datum narození: 30. října 1981
Místo narození: New York

Víte, co je to Křesťanství? Znáte pojem Netbook? Vzpomněli byste si na význam slova Trajektorie? Pamatujete si definici pojmu Bílé zlato?

Klíčová slova: wiki, vysvětlení, termín, význam pojmu, formulace, co znamená, definice, popis, přesný význam, popis, synonymum, význam slova, Ivanka Trumpová, heslo, etymologie

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Ivanka Trumpová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ivanka Trumpová? Kdo to byl Ivanka Trumpová? Kdy se narodil Ivanka Trumpová? Kde se narodil Ivanka Trumpová? Ivanka Trumpová patří do sekce podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ivanka Trumpová řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivanka Trumpová i v jiné kategorii než je podnikání.