Kdo je to?
Kdo je to Ivanka Trumpová? Životopis Ivanka Trumpová, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Ivanka Trumpová?

Kdo je to Ivanka Trumpová? Stručný životopis

Ivanka Trumpová, celým jménem Marie Ivanka Trumpová, je dcera amerického prezidenta a české modelky Ivany Trumpové, úspěšná modelka a podnikatelka. Je absolventkou podnikatelské školy při Pensylvánské univerzitě a hovoří několika jazyky. Společně se svými bratry podniká jako výkonná viceprezidentka ve společnosti Trump Organization, kterou založil jejich otec.
Ivanka Trumpová se také podílela na prezidentské kampani svého otce a na přípravě administrativy jeho prezidentské funkce. Je velkou zastánkyní práv žen.Kdo je to Ivanka Trumpová? Životopis Ivanka Trumpová, lidé, osobnosti z podnikání

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ivanka Trumpová sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Ivanka Trumpová

Národnost: USA
Datum narození: 30. října 1981
Místo narození: New York

Vzpomněli byste si na význam slova Bungalov? Pamatujete si definici pojmu Luneta? Znáte pojem Deviace? Vzpomněli byste si na význam slova Parafín?

Klíčová slova: kdo je Ivanka Trumpová?, co je to Ivanka Trumpová?, podnikání, etymologie, termín, synonymum, popis, význam pojmu, definice, význam slova, původ slova, význam, pojem, vysvětlení, informace

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivanka Trumpová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ivanka Trumpová? Kdo to byl Ivanka Trumpová? Kdy se narodil Ivanka Trumpová? Kde se narodil Ivanka Trumpová? Ivanka Trumpová se nachází v sekci podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ivanka Trumpová dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivanka Trumpová i v jiné kategorii než je podnikání.