Kdo je to?
Kdo je to Ivanka Trumpová? Životopis Ivanka Trumpová, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Ivanka Trumpová?

Kdo je to Ivanka Trumpová? Stručný životopis

Ivanka Trumpová, celým jménem Marie Ivanka Trumpová, je dcera amerického prezidenta a české modelky Ivany Trumpové, úspěšná modelka a podnikatelka. Je absolventkou podnikatelské školy při Pensylvánské univerzitě a hovoří několika jazyky. Společně se svými bratry podniká jako výkonná viceprezidentka ve společnosti Trump Organization, kterou založil jejich otec.
Ivanka Trumpová se také podílela na prezidentské kampani svého otce a na přípravě administrativy jeho prezidentské funkce. Je velkou zastánkyní práv žen.Kdo je to Ivanka Trumpová? Životopis Ivanka Trumpová, lidé, osobnosti z podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ivanka Trumpová? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Ivanka Trumpová

Národnost: USA
Datum narození: 30. října 1981
Místo narození: New York

Vzpomněli byste si na význam slova Bungalov? Víte, co je to Svoboda? Znáte pojem Deviace? Pamatujete si definici pojmu Rezistor?

Klíčová slova: význam slova, formulace, heslo, kdo to je, slovo, popis, informace, kdo je Ivanka Trumpová?, vysvětlení, pojem, původ slova, synonymum, termín, přesný výraz, význam pojmu

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Ivanka Trumpová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ivanka Trumpová? Kdo to byl Ivanka Trumpová? Kdy se narodil Ivanka Trumpová? Kde se narodil Ivanka Trumpová? Ivanka Trumpová je v sekci podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Ivanka Trumpová kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivanka Trumpová i v jiné kategorii než je podnikání.