Kdo je to?
Kdo je to Erik Meldik? Životopis Erik Meldik, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Erik Meldik?

Kdo je to Erik Meldik? Stručný životopis

Erik Meldik, vlastním jménem Petr Melicherík, je jeden ze dvou zakladatelů kanálu ViralBrothers na YouTube a dalších sociálních sítích. Společně s Čeňkem Stýblem se zde od roku 2011 věnuje vytváření virálních videí především v angličtině.
Erik Meldik je absolventem matematiky aplikované v ekonomii. Začínali s kanálem SketchBrothers, kde uváděli seriál Desatero a další. ViralBrothers uvádí sledované série jako Debilní Kecy, Revenge a různé pranky. Protože některá jejich videa byla označena jako nevhodná a byla vymazána, zakládají nový kanál.Kdo je to Erik Meldik? Životopis Erik Meldik, lidé, osobnosti z umělci

Sdílejte tuto stránku s osobností Erik Meldik s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Erik Meldik

Národnost: česká
Datum narození: 27. března 1986
Místo narození: Olomouc

Znáte pojem Trdelník? Vzpomněli byste si na význam slova Křížová klenba? Víte, co je to Ekokůže? Znáte pojem Zápočtový list?

Klíčová slova: pojem, wiki, etymologie, význam slova, význam pojmu, kdo je Erik Meldik?, význam, kdo to je, přesný význam, informace, synonymum, definice, umělci, vysvětlení, původ slova

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Erik Meldik? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Erik Meldik? Kdo to byl Erik Meldik? Kdy se narodil Erik Meldik? Kde se narodil Erik Meldik? Erik Meldik je v sekci umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Erik Meldik třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Meldik i v jiné kategorii než je umělci.