Kdo je to?
Kdo je to, byl Fašista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fašista? Lidé, politika

Kdo je to Fašista?

Jaký je význam slova Fašista? Co to znamená?

Fašista je příznivec politické ideologie vzniklé v Itálii a rozšířené také ve Španělsku. Fašismus byl podobně jako nacismus typický silně nacionalistickými postoji, principem vůdčí autority apod. Fašismus byl krajní pravicovou ideologií. Jeho "reprezentantem" byl italský diktátor Benito Mussolini. S italskými fašisty spolupracovala i katolická církev.Kdo je to, byl Fašista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fašista? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Fašista s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Hattrick? Vzpomněli byste si na význam slova Výpotek? Vzpomněli byste si na význam slova Rokoko? Znáte pojem Atrofie?

Klíčová slova: formulace, heslo, Fašista, popis, vysvětlení, přesný výraz, kdo je Fašista?, kdo to je, význam pojmu, význam, informace, původ slova, popis, slovo, význam slova

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Fašista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Fašista? Kdo to byl Fašista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fašista? Definice pojmu Fašista je v sekci politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Fašista i jinde než v sekci než v politika.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.