Kdo je to?
Kdo je to Jeff Bezos? Životopis Jeff Bezos, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Jeff Bezos?

Kdo je to Jeff Bezos? Stručný životopis

Jeff Bezos, vlastním jménem Jeffrey Preston Bezos, je známý americký podnikatel, proslulý především založením a vedením obchodního portálu Amazon. Je také označován jako nejbohatší muž planety. Studoval fyziku na univerzitě v Princetonu, věnoval se však informatice, kde mezi ostatními studenty vynikal. Poté působil na Wall Street jako informatik.
Kromě Amazonu podniká Jeff Bezos i ve vesmírné přepravě a turistice a je majitelem deníku The Washington Post. Je také poskytovatelem cloudových služeb pro CIA.Kdo je to Jeff Bezos? Životopis Jeff Bezos, lidé, osobnosti z podnikání

Popis osobnosti Jeff Bezos můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Jeff Bezos

Národnost: USA
Datum narození: 12. ledna 1964
Místo narození: Albuquerque

Víte, co je to Čitatel? Znáte pojem Leukemie? Vzpomněli byste si na význam slova VIP? Pamatujete si definici pojmu Mrtvice?

Klíčová slova: pojem, co znamená, přesný význam, popis, slovo, původ slova, Jeff Bezos, termín, vysvětlení, kdo je Jeff Bezos?, kdo to je, definice, wiki, přesný výraz, etymologie

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Jeff Bezos? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jeff Bezos? Kdo to byl Jeff Bezos? Kdy se narodil Jeff Bezos? Kde se narodil Jeff Bezos? Jeff Bezos se nachází v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Jeff Bezos dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jeff Bezos i v jiné kategorii než je podnikání.