Kdo je to?
Kdo je to Jeff Bezos? Životopis Jeff Bezos, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Jeff Bezos?

Kdo je to Jeff Bezos? Stručný životopis

Jeff Bezos, vlastním jménem Jeffrey Preston Bezos, je známý americký podnikatel, proslulý především založením a vedením obchodního portálu Amazon. Je také označován jako nejbohatší muž planety. Studoval fyziku na univerzitě v Princetonu, věnoval se však informatice, kde mezi ostatními studenty vynikal. Poté působil na Wall Street jako informatik.
Kromě Amazonu podniká Jeff Bezos i ve vesmírné přepravě a turistice a je majitelem deníku The Washington Post. Je také poskytovatelem cloudových služeb pro CIA.Kdo je to Jeff Bezos? Životopis Jeff Bezos, lidé, osobnosti z podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jeff Bezos s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Jeff Bezos

Národnost: USA
Datum narození: 12. ledna 1964
Místo narození: Albuquerque

Víte, co je to Fuzzy logic? Znáte pojem Lymfodrenáž? Pamatujete si definici pojmu Osobní bankrot? Víte, co je to Chvalozpěv?

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, definice, popis, význam slova, synonymum, slovo, pojem, formulace, co znamená, kdo to je, co je to Jeff Bezos?, kdo je Jeff Bezos?, popis, Jeff Bezos

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jeff Bezos?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jeff Bezos? Kdo to byl Jeff Bezos? Kdy se narodil Jeff Bezos? Kde se narodil Jeff Bezos? Jeff Bezos patří do sekce podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jeff Bezos například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jeff Bezos i v jiné kategorii než je podnikání.