Kdo je to?
Kdo je to Jeff Bezos? Životopis Jeff Bezos, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Jeff Bezos?

Kdo je to Jeff Bezos? Stručný životopis

Jeff Bezos, vlastním jménem Jeffrey Preston Bezos, je známý americký podnikatel, proslulý především založením a vedením obchodního portálu Amazon. Je také označován jako nejbohatší muž planety. Studoval fyziku na univerzitě v Princetonu, věnoval se však informatice, kde mezi ostatními studenty vynikal. Poté působil na Wall Street jako informatik.
Kromě Amazonu podniká Jeff Bezos i ve vesmírné přepravě a turistice a je majitelem deníku The Washington Post. Je také poskytovatelem cloudových služeb pro CIA.Kdo je to Jeff Bezos? Životopis Jeff Bezos, lidé, osobnosti z podnikání

Popis osobnosti Jeff Bezos můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Jeff Bezos

Národnost: USA
Datum narození: 12. ledna 1964
Místo narození: Albuquerque

Víte, co je to Fuzzy logic? Pamatujete si definici pojmu Podloubí? Pamatujete si definici pojmu Osobní bankrot? Vzpomněli byste si na význam slova Blue ray?

Klíčová slova: heslo, co znamená, etymologie, původ slova, informace, pojem, popis, význam slova, přesný význam, synonymum, přesný výraz, význam pojmu, vysvětlení, Jeff Bezos, definice

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Jeff Bezos? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Jeff Bezos? Kdo to byl Jeff Bezos? Kdy se narodil Jeff Bezos? Kde se narodil Jeff Bezos? Jeff Bezos se nachází v kategorii podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jeff Bezos dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jeff Bezos i v jiné kategorii než je podnikání.