Kdo je to?
Kdo je to, byl Velvyslanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velvyslanec? Lidé, politika

Kdo je to Velvyslanec?

Co znamená a jaký je význam slova Velvyslanec?

Velvyslanec je jedním z nejvyšších úředníků diplomatické služby. Zastupuje zájem svého státu ve státě jiném. Jeho sídlem je velvyslanectví. Jiný název pro velvyslance je vysoký komisař.
Velvyslanec má určité výsady – především exteritorialitu a diplomatickou imunitu. Stejně titulováni mohou být i nejvyšší úředníci významných mezinárodních organizací.Kdo je to, byl Velvyslanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velvyslanec? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Velvyslanec s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Fjord? Znáte pojem Družstevní byt? Vzpomněli byste si na význam slova Stalking? Pamatujete si definici pojmu Referendum?

Klíčová slova: kdo je Velvyslanec?, slovo, definice, význam pojmu, Velvyslanec, přesný význam, původ slova, význam, termín, pojem, popis, informace, politika, formulace, popis

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Velvyslanec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Velvyslanec? Kdo to byl Velvyslanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velvyslanec? Definice pojmu Velvyslanec je v sekci politika. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Velvyslanec i jinde než v sekci než v politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?