Kdo je to?
Kdo je to, byl Velvyslanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velvyslanec? Lidé, politika

Kdo je to Velvyslanec?

Co znamená a jaký je význam slova Velvyslanec?

Velvyslanec je jedním z nejvyšších úředníků diplomatické služby. Zastupuje zájem svého státu ve státě jiném. Jeho sídlem je velvyslanectví. Jiný název pro velvyslance je vysoký komisař.
Velvyslanec má určité výsady – především exteritorialitu a diplomatickou imunitu. Stejně titulováni mohou být i nejvyšší úředníci významných mezinárodních organizací.Kdo je to, byl Velvyslanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velvyslanec? Lidé, politika

Definici slova Velvyslanec můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Fjord? Znáte pojem Družstevní byt? Vzpomněli byste si na význam slova Stalking? Pamatujete si definici pojmu Referendum?

Klíčová slova: přesný význam, Velvyslanec, wiki, slovo, kdo to je, definice, kdo je Velvyslanec?, formulace, termín, pojem, vysvětlení, politika, přesný výraz, popis, význam slova

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Velvyslanec, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Velvyslanec? Kdo to byl Velvyslanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velvyslanec? Definice pojmu Velvyslanec se nachází v sekci politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?