Kdo je to?
Kdo je to, byl Velvyslanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velvyslanec? Lidé, politika

Kdo je to Velvyslanec?

Co znamená a jaký je význam slova Velvyslanec?

Velvyslanec je jedním z nejvyšších úředníků diplomatické služby. Zastupuje zájem svého státu ve státě jiném. Jeho sídlem je velvyslanectví. Jiný název pro velvyslance je vysoký komisař.
Velvyslanec má určité výsady – především exteritorialitu a diplomatickou imunitu. Stejně titulováni mohou být i nejvyšší úředníci významných mezinárodních organizací.Kdo je to, byl Velvyslanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Velvyslanec? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Velvyslanec s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Fjord? Znáte pojem Družstevní byt? Vzpomněli byste si na význam slova Stalking? Pamatujete si definici pojmu Referendum?

Klíčová slova: význam slova, wiki, politika, etymologie, vysvětlení, význam, kdo to je, původ slova, popis, formulace, přesný výraz, heslo, význam pojmu, termín, přesný význam

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Velvyslanec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Velvyslanec? Kdo to byl Velvyslanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Velvyslanec? Definice pojmu Velvyslanec patří do sekce politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?