Kdo je to?
Kdo je to Dan Ťok? Životopis Dan Ťok, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Dan Ťok?

Kdo je to Dan Ťok? Stručný životopis

Dan Ťok je politik a manažer, ministr dopravy ČR a poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky jako nestraník za ANO 2011. Je absolventem oboru strojní inženýrství VUT v Brně. Po studiu pracoval jako konstruktér.
Stal se generálním ředitelem První brněnské strojírny, generálním ředitelem ABB Energetické systémy, Alstomu a předsedou představenstva společností Jihomoravská plynárenská, KKCG a Skanska, kde působil také jako generální ředitel. Dan Ťok je také prezidentem Americké obchodní komory v ČR.Kdo je to Dan Ťok? Životopis Dan Ťok, lidé, osobnosti z politici

Tento text (Dan Ťok) můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Dan Ťok

Národnost: česká
Datum narození: 4. března 1959
Místo narození: Uherské Hradiště

Vzpomněli byste si na význam slova Katamarán? Vzpomněli byste si na význam slova Hypertenze? Znáte pojem Spála? Znáte pojem Tinktura?

Klíčová slova: pojem, definice, synonymum, význam pojmu, slovo, informace, kdo je Dan Ťok?, heslo, kdo to je, co je to Dan Ťok?, význam slova, Dan Ťok, wiki, co znamená, politici

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dan Ťok

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dan Ťok? Kdo to byl Dan Ťok? Kdy se narodil Dan Ťok? Kde se narodil Dan Ťok? Dan Ťok je v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Dan Ťok dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dan Ťok i v jiné kategorii než je politici.