Kdo je to?
Kdo je to, byl Korektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Korektor? Lidé, profese

Kdo je to Korektor?

Jaký je význam slova Korektor? Co to znamená?

Korektor je pracovník, který je nezbytný v redakcích tištěných nebo internetových médií. Jeho úkolem je jazyková úprava textů, tj. kontrola článků po stránce gramatické správnosti, po stylistické stránce a také dohlíží na to, aby byla cizí slova použita správně.Kdo je to, byl Korektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Korektor? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Korektor? s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Lanýž? Znáte pojem Bible? Vzpomněli byste si na význam slova Autorita? Pamatujete si definici pojmu Trvalé bydliště?

Klíčová slova: heslo, Korektor, pojem, co znamená, význam pojmu, přesný význam, wiki, synonymum, informace, definice, přesný výraz, kdo je Korektor?, původ slova, popis, slovo

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Korektor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Korektor? Kdo to byl Korektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Korektor? Definice pojmu Korektor je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Korektor hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?