Kdo je to?
Kdo je to, byl Korektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Korektor? Lidé, profese

Kdo je to Korektor?

Jaký je význam slova Korektor? Co to znamená?

Korektor je pracovník, který je nezbytný v redakcích tištěných nebo internetových médií. Jeho úkolem je jazyková úprava textů, tj. kontrola článků po stránce gramatické správnosti, po stylistické stránce a také dohlíží na to, aby byla cizí slova použita správně.Kdo je to, byl Korektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Korektor? Lidé, profese

Tento text (Korektor) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Lanýž? Znáte pojem Bible? Vzpomněli byste si na význam slova Autorita? Pamatujete si definici pojmu Trvalé bydliště?

Klíčová slova: heslo, význam slova, význam pojmu, kdo je Korektor?, profese, význam, informace, slovo, Korektor, definice, co znamená, synonymum, popis, etymologie, přesný výraz

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Korektor, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Korektor? Kdo to byl Korektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Korektor? Definice pojmu Korektor je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Korektor v jiné sekci než profese.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?