Kdo je to?
Kdo je to Jan Chvojka? Životopis Jan Chvojka, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jan Chvojka?

Kdo je to Jan Chvojka? Stručný životopis

Jan Chvojka je politik a právník. Práva studoval na Masarykově univerzitě a UK v Praze, kde získal titul JUDr. Po absolutoriu pracoval jako právník na Krajském úřadu Pardubického kraje v Odboru strategického rozvoje kraje a evropských fondů. Do politiky vstoupil jako poslanec za ČSSD, zastupitel a ministr bez portfeje pro lidská práva a rovné příležitosti.
Jan Chvojka působil také jako předseda Legislativní rady vlády. V roce 2017 byl zvolen předsedou poslaneckého klubu ČSSD.Kdo je to Jan Chvojka? Životopis Jan Chvojka, lidé, osobnosti z politici

Sdílejte tuto stránku s osobností Jan Chvojka s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Jan Chvojka

Národnost: česká
Datum narození: 17. prosince 1980
Místo narození: Hlinsko

Znáte pojem Energetický štítek? Vzpomněli byste si na význam slova Rukola? Víte, co je to Droždí? Znáte pojem Mascarpone?

Klíčová slova: termín, politici, pojem, definice, synonymum, heslo, význam slova, význam, Jan Chvojka, formulace, wiki, vysvětlení, původ slova, slovo, popis

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Jan Chvojka?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jan Chvojka? Kdo to byl Jan Chvojka? Kdy se narodil Jan Chvojka? Kde se narodil Jan Chvojka? Jan Chvojka je v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jan Chvojka například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Chvojka i v jiné kategorii než je politici.