Kdo je to?
Kdo je to Václav Moravec? Životopis Václav Moravec, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Václav Moravec?

Kdo je to Václav Moravec? Stručný životopis

Václav Moravec je známý český moderátor a redaktor. Pracuje také jako učitel na katedře žurnalistiky Fakulty sociálních věd UK. Je také absolventem této školy. Doktorát získal na FAMU, kde také působil jako přednášející. Věnuje se působení a vlivu médií, zaměřuje se především na veřejnoprávní média.
Současně s touto prací se Václav Moravec věnuje moderování v rádiu a televizi a působí zde také jako redaktor. K jeho nejznámějším pořadům patří Otázky Václava Moravce, diskuzní pořad České televize. Je několikanásobným držitelem ceny TýTý.Kdo je to Václav Moravec? Životopis Václav Moravec, lidé, osobnosti z novináři

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Václav Moravec? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní informace o osobě Václav Moravec

Národnost: česká
Datum narození: 25. června 1974
Místo narození: Ústí nad Orlicí

Víte, co je to Amnézie? Víte, co je to Ekvalizér? Pamatujete si definici pojmu Pyramida? Pamatujete si definici pojmu Kaligram?

Klíčová slova: přesný význam, definice, význam slova, popis, význam pojmu, co znamená, popis, novináři, pojem, heslo, původ slova, termín, kdo to je, slovo, formulace

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Václav Moravec? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Václav Moravec? Kdo to byl Václav Moravec? Kdy se narodil Václav Moravec? Kde se narodil Václav Moravec? Václav Moravec je v sekci novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Václav Moravec kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Václav Moravec i v jiné kategorii než je novináři.