Kdo je to?
Kdo je to Václav Moravec? Životopis Václav Moravec, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Václav Moravec?

Kdo je to Václav Moravec? Stručný životopis

Václav Moravec je známý český moderátor a redaktor. Pracuje také jako učitel na katedře žurnalistiky Fakulty sociálních věd UK. Je také absolventem této školy. Doktorát získal na FAMU, kde také působil jako přednášející. Věnuje se působení a vlivu médií, zaměřuje se především na veřejnoprávní média.
Současně s touto prací se Václav Moravec věnuje moderování v rádiu a televizi a působí zde také jako redaktor. K jeho nejznámějším pořadům patří Otázky Václava Moravce, diskuzní pořad České televize. Je několikanásobným držitelem ceny TýTý.Kdo je to Václav Moravec? Životopis Václav Moravec, lidé, osobnosti z novináři

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Václav Moravec sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Václav Moravec

Národnost: česká
Datum narození: 25. června 1974
Místo narození: Ústí nad Orlicí

Víte, co je to Amnézie? Pamatujete si definici pojmu Koncepce? Pamatujete si definici pojmu Pyramida? Vzpomněli byste si na význam slova Cloud?

Klíčová slova: termín, vysvětlení, přesný význam, kdo je Václav Moravec?, definice, heslo, význam pojmu, etymologie, původ slova, co je to Václav Moravec?, význam, popis, přesný výraz, informace, co znamená

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Václav Moravec

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Václav Moravec? Kdo to byl Václav Moravec? Kdy se narodil Václav Moravec? Kde se narodil Václav Moravec? Václav Moravec se nachází v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Václav Moravec dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Václav Moravec i v jiné kategorii než je novináři.