Kdo je to?
Kdo je to, byl Sobec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sobec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Sobec?

Jaký je význam slova Sobec? Co to znamená?

Sobec nebo také egoista je člověk zahleděný do sebe a zajímající se výhradně o sebe samého, o vlastní zájmy a prospěch. Opakem sobce je altruista.Kdo je to, byl Sobec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sobec? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sobec sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Obec? Pamatujete si definici pojmu Nebezpečný odpad? Vzpomněli byste si na význam slova PDA? Vzpomněli byste si na význam slova Slunovrat?

Klíčová slova: termín, význam slova, informace, vysvětlení, definice, přesný význam, co je to Sobec?, pojem, přesný výraz, etymologie, wiki, slovo, formulace, význam pojmu, význam

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Sobec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sobec? Kdo to byl Sobec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sobec? Definice pojmu Sobec se nachází v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?