Kdo je to?
Kdo je to, byl Sobec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sobec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Sobec?

Jaký je význam slova Sobec? Co to znamená?

Sobec nebo také egoista je člověk zahleděný do sebe a zajímající se výhradně o sebe samého, o vlastní zájmy a prospěch. Opakem sobce je altruista.Kdo je to, byl Sobec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sobec? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Sobec s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Opce? Znáte pojem Dmychadlo? Vzpomněli byste si na význam slova ICloud? Pamatujete si definici pojmu Skialpining?

Klíčová slova: etymologie, vlastnosti, původ slova, Sobec, definice, heslo, přesný význam, termín, vysvětlení, význam, popis, význam pojmu, přesný výraz, kdo to je, kdo je Sobec?

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Sobec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sobec? Kdo to byl Sobec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sobec? Definice pojmu Sobec je v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Sobec i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?