Kdo je to?
Kdo je to Nigel Farage? Životopis Nigel Farage, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Nigel Farage?

Kdo je to Nigel Farage? Stručný životopis

Nigel Farage je jméno britského politika, který byl do července roku 2016 předsedou Strany nezávislosti Spojeného království. Z funkce odešel po úspěšném brexitu. Prohlásil, že tak splnil svůj úkol, kterým bylo vymanit Velkou Británii z Evropské unie.
Dříve byl také předsedou euroskeptické frakce Nezávislost a demokracie v Evropském parlamentu a vedoucím frakce Evropa svobody a přímé demokracie a vystupoval jako poměrně kontroverzní politik.Kdo je to Nigel Farage? Životopis Nigel Farage, lidé, osobnosti z politici

Popis osobnosti Nigel Farage můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Nigel Farage

Národnost: britská
Datum narození: 3. dubna 1964
Místo narození: Downe

Víte, co je to Arogance? Znáte pojem Espresso? Vzpomněli byste si na význam slova Fax? Pamatujete si definici pojmu Křivice?

Klíčová slova: kdo je Nigel Farage?, termín, kdo to je, vysvětlení, Nigel Farage, původ slova, etymologie, synonymum, co je to Nigel Farage?, heslo, wiki, přesný výraz, formulace, slovo, politici

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Nigel Farage?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nigel Farage? Kdo to byl Nigel Farage? Kdy se narodil Nigel Farage? Kde se narodil Nigel Farage? Nigel Farage patří do sekce politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Nigel Farage řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nigel Farage i v jiné kategorii než je politici.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.