Kdo je to?
Kdo je to Nigel Farage? Životopis Nigel Farage, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Nigel Farage?

Kdo je to Nigel Farage? Stručný životopis

Nigel Farage je jméno britského politika, který byl do července roku 2016 předsedou Strany nezávislosti Spojeného království. Z funkce odešel po úspěšném brexitu. Prohlásil, že tak splnil svůj úkol, kterým bylo vymanit Velkou Británii z Evropské unie.
Dříve byl také předsedou euroskeptické frakce Nezávislost a demokracie v Evropském parlamentu a vedoucím frakce Evropa svobody a přímé demokracie a vystupoval jako poměrně kontroverzní politik.Kdo je to Nigel Farage? Životopis Nigel Farage, lidé, osobnosti z politici

Popis osobnosti Nigel Farage můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Nigel Farage

Národnost: britská
Datum narození: 3. dubna 1964
Místo narození: Downe

Vzpomněli byste si na význam slova Ban? Pamatujete si definici pojmu RSS? Znáte pojem CVV? Vzpomněli byste si na význam slova Revolvingový úvěr?

Klíčová slova: kdo je Nigel Farage?, informace, formulace, význam, původ slova, co znamená, přesný výraz, synonymum, význam slova, slovo, pojem, popis, význam pojmu, vysvětlení, definice

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Nigel Farage?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Nigel Farage? Kdo to byl Nigel Farage? Kdy se narodil Nigel Farage? Kde se narodil Nigel Farage? Nigel Farage patří do sekce politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Nigel Farage například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nigel Farage i v jiné kategorii než je politici.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.