Kdo je to?
Kdo je to Nigel Farage? Životopis Nigel Farage, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Nigel Farage?

Kdo je to Nigel Farage? Stručný životopis

Nigel Farage je jméno britského politika, který byl do července roku 2016 předsedou Strany nezávislosti Spojeného království. Z funkce odešel po úspěšném brexitu. Prohlásil, že tak splnil svůj úkol, kterým bylo vymanit Velkou Británii z Evropské unie.
Dříve byl také předsedou euroskeptické frakce Nezávislost a demokracie v Evropském parlamentu a vedoucím frakce Evropa svobody a přímé demokracie a vystupoval jako poměrně kontroverzní politik.Kdo je to Nigel Farage? Životopis Nigel Farage, lidé, osobnosti z politici

Sdílejte tuto stránku s osobností Nigel Farage s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní informace o osobě Nigel Farage

Národnost: britská
Datum narození: 3. dubna 1964
Místo narození: Downe

Víte, co je to Arogance? Znáte pojem Espresso? Vzpomněli byste si na význam slova Fax? Pamatujete si definici pojmu Křivice?

Klíčová slova: kdo to je, význam pojmu, informace, termín, popis, kdo je Nigel Farage?, význam slova, etymologie, vysvětlení, definice, formulace, přesný význam, popis, co je to Nigel Farage?, pojem

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Nigel Farage

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nigel Farage? Kdo to byl Nigel Farage? Kdy se narodil Nigel Farage? Kde se narodil Nigel Farage? Nigel Farage je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Nigel Farage dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nigel Farage i v jiné kategorii než je politici.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.