Kdo je to?
Kdo je to Nigel Farage? Životopis Nigel Farage, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Nigel Farage?

Kdo je to Nigel Farage? Stručný životopis

Nigel Farage je jméno britského politika, který byl do července roku 2016 předsedou Strany nezávislosti Spojeného království. Z funkce odešel po úspěšném brexitu. Prohlásil, že tak splnil svůj úkol, kterým bylo vymanit Velkou Británii z Evropské unie.
Dříve byl také předsedou euroskeptické frakce Nezávislost a demokracie v Evropském parlamentu a vedoucím frakce Evropa svobody a přímé demokracie a vystupoval jako poměrně kontroverzní politik.Kdo je to Nigel Farage? Životopis Nigel Farage, lidé, osobnosti z politici

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Nigel Farage se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Nigel Farage

Národnost: britská
Datum narození: 3. dubna 1964
Místo narození: Downe

Víte, co je to Arogance? Znáte pojem Espresso? Vzpomněli byste si na význam slova Fax? Pamatujete si definici pojmu Křivice?

Klíčová slova: co je to Nigel Farage?, kdo je Nigel Farage?, vysvětlení, popis, formulace, slovo, význam slova, co znamená, etymologie, termín, přesný význam, popis, význam, přesný výraz, informace

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Nigel Farage? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nigel Farage? Kdo to byl Nigel Farage? Kdy se narodil Nigel Farage? Kde se narodil Nigel Farage? Nigel Farage se nachází v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Nigel Farage dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nigel Farage i v jiné kategorii než je politici.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.