Kdo je to?
Kdo je to, byl Ješita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ješita? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Ješita?

Jaký je význam slova Ješita? Co to znamená?

Ješita je člověk se specifickými vlastnostmi, které jsou typické spíše pro muže než pro ženy. Někdy bývá označován jako domýšlivec, to však není přený význam. Ješita si těžko přiznává vlastní chyby, má zvýšené vnímaní své osoby, vysoké sebevědomí, těžko přijímá a snáší kritiku. Ješitové často bývají herci, umělci, politici, manažeři a podobná povolání.
Ješita se projevuje podle svého temperamentu, buď uraženě odchází, nebo své podráždění skrývá a připravuje odvetu. Nemívá smysl pro humor a nedokáže si udělat legraci sám ze sebe. Zpochybnění své osoby, důstojnosti, odbornosti či schopností okamžitě považuje za útok. To bývá velmi špatnou vlastností u nadřízených nebo spolupracovníků v týmu, kdy ješitovi nelze říci nic , co by se ho mohlo dotknout a nelze mu tedy podat zpětnou vazbu.Kdo je to, byl Ješita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ješita? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Ješita s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Legenda? Znáte pojem Kokotka? Vzpomněli byste si na význam slova BCAA? Pamatujete si definici pojmu Epika?

Klíčová slova: původ slova, význam, popis, přesný význam, synonymum, etymologie, kdo je Ješita?, popis, heslo, kdo to je, přesný výraz, co je to Ješita?, termín, informace, formulace

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Ješita? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ješita? Kdo to byl Ješita? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ješita? Definice pojmu Ješita je v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Ješita i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.