Kdo je to?
Kdo je to, byl Ješita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ješita? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Ješita?

Jaký je význam slova Ješita? Co to znamená?

Ješita je člověk se specifickými vlastnostmi, které jsou typické spíše pro muže než pro ženy. Někdy bývá označován jako domýšlivec, to však není přený význam. Ješita si těžko přiznává vlastní chyby, má zvýšené vnímaní své osoby, vysoké sebevědomí, těžko přijímá a snáší kritiku. Ješitové často bývají herci, umělci, politici, manažeři a podobná povolání.
Ješita se projevuje podle svého temperamentu, buď uraženě odchází, nebo své podráždění skrývá a připravuje odvetu. Nemívá smysl pro humor a nedokáže si udělat legraci sám ze sebe. Zpochybnění své osoby, důstojnosti, odbornosti či schopností okamžitě považuje za útok. To bývá velmi špatnou vlastností u nadřízených nebo spolupracovníků v týmu, kdy ješitovi nelze říci nic , co by se ho mohlo dotknout a nelze mu tedy podat zpětnou vazbu.Kdo je to, byl Ješita? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ješita? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ješita s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Legenda? Znáte pojem Kokotka? Vzpomněli byste si na význam slova BCAA? Pamatujete si definici pojmu Epika?

Klíčová slova: definice, přesný význam, význam, původ slova, přesný výraz, vlastnosti, kdo to je, informace, formulace, wiki, popis, co znamená, termín, synonymum, popis

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ješita

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ješita? Kdo to byl Ješita? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ješita? Definice pojmu Ješita patří do sekce vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.