Kdo je to?
Kdo je to, byl Neurotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurotik? Lidé, poruchy

Kdo je to Neurotik?

Co znamená a jaký je význam slova Neurotik?

Neurotik je pacient trpící neurózou, tedy duševní poruchou, která se projevuje stavy úzkosti a stresem. Mohou se objevit fobie nebo psychosomatické obtíže.Kdo je to, byl Neurotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurotik? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Neurotik sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Phishing? Znáte pojem VGA? Vzpomněli byste si na význam slova Loftový byt? Pamatujete si definici pojmu Variace?

Klíčová slova: význam pojmu, definice, přesný význam, kdo to je, přesný výraz, heslo, slovo, co znamená, Neurotik, etymologie, synonymum, vysvětlení, formulace, termín, kdo je Neurotik?

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Neurotik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Neurotik? Kdo to byl Neurotik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neurotik? Definice pojmu Neurotik se nachází v kategorii poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Neurotik i jinde než v sekci než v poruchy.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?