Kdo je to?
Kdo je to, byl Neurotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurotik? Lidé, poruchy

Kdo je to Neurotik?

Co znamená a jaký je význam slova Neurotik?

Neurotik je pacient trpící neurózou, tedy duševní poruchou, která se projevuje stavy úzkosti a stresem. Mohou se objevit fobie nebo psychosomatické obtíže.Kdo je to, byl Neurotik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neurotik? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Neurotik? Pak se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Phishing? Znáte pojem VGA? Vzpomněli byste si na význam slova Loftový byt? Pamatujete si definici pojmu Variace?

Klíčová slova: původ slova, popis, význam, význam slova, poruchy, termín, kdo je Neurotik?, pojem, co je to Neurotik?, synonymum, přesný výraz, co znamená, wiki, Neurotik, slovo

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Neurotik, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Neurotik? Kdo to byl Neurotik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neurotik? Definice pojmu Neurotik je v kategorii poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Neurotik i v jiné kategorii než je sekce poruchy.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?