Kdo je to?
Kdo je to, byl Au pair? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Au pair? Lidé, profese

Kdo je to Au pair?

Co znamená a jaký je význam slova Au pair?

Au pair je pojmenování pro nezadanou dívku nebo chlapce. Au pair cestuje do zahraničí, kde bydlí v hostitelské rodině a pomáhá pečovat o děti a domácnost. Má zde zajištěnu také stravu a dostává kapesné. Neprovádí žádné těžké práce a má přesně stanovenou náplň i pracovní dobu. Vše závisí na dohodě s hostitelskou rodinou.
Pracovní doba musí být stanovena tak, aby se au pair mohla vzdělávat v různých kurzech, především jazykových.Kdo je to, byl Au pair? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Au pair? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Au pair sdílet s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Salajka? Znáte pojem Sekulární? Vzpomněli byste si na význam slova Tětiva? Pamatujete si definici pojmu Plazma?

Klíčová slova: profese, Au pair, co znamená, definice, vysvětlení, kdo to je, informace, význam slova, přesný výraz, termín, přesný význam, co je to Au pair?, kdo je Au pair?, etymologie, wiki

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Au pair, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Au pair? Kdo to byl Au pair? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Au pair? Definice pojmu Au pair se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Au pair i jinde než v sekci než v profese.