Kdo je to?
Kdo je to, byl Au pair? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Au pair? Lidé, profese

Kdo je to Au pair?

Co znamená a jaký je význam slova Au pair?

Au pair je pojmenování pro nezadanou dívku nebo chlapce. Au pair cestuje do zahraničí, kde bydlí v hostitelské rodině a pomáhá pečovat o děti a domácnost. Má zde zajištěnu také stravu a dostává kapesné. Neprovádí žádné těžké práce a má přesně stanovenou náplň i pracovní dobu. Vše závisí na dohodě s hostitelskou rodinou.
Pracovní doba musí být stanovena tak, aby se au pair mohla vzdělávat v různých kurzech, především jazykových.Kdo je to, byl Au pair? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Au pair? Lidé, profese

Tento text (Au pair) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Salajka? Znáte pojem Sekulární? Vzpomněli byste si na význam slova Tětiva? Pamatujete si definici pojmu Plazma?

Klíčová slova: význam slova, význam, etymologie, synonymum, Au pair, informace, původ slova, popis, termín, definice, formulace, pojem, popis, wiki, kdo to je

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Au pair? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Au pair? Kdo to byl Au pair? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Au pair? Definice pojmu Au pair je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).