Kdo je to?
Kdo je to, byl Au pair? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Au pair? Lidé, profese

Kdo je to Au pair?

Co znamená a jaký je význam slova Au pair?

Au pair je pojmenování pro nezadanou dívku nebo chlapce. Au pair cestuje do zahraničí, kde bydlí v hostitelské rodině a pomáhá pečovat o děti a domácnost. Má zde zajištěnu také stravu a dostává kapesné. Neprovádí žádné těžké práce a má přesně stanovenou náplň i pracovní dobu. Vše závisí na dohodě s hostitelskou rodinou.
Pracovní doba musí být stanovena tak, aby se au pair mohla vzdělávat v různých kurzech, především jazykových.Kdo je to, byl Au pair? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Au pair? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Au pair? Potom se podělte s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Salajka? Znáte pojem Sekulární? Vzpomněli byste si na význam slova Tětiva? Pamatujete si definici pojmu Plazma?

Klíčová slova: význam pojmu, informace, přesný výraz, pojem, původ slova, kdo to je, popis, slovo, synonymum, termín, co je to Au pair?, co znamená, formulace, kdo je Au pair?, vysvětlení

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Au pair

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Au pair? Kdo to byl Au pair? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Au pair? Definice pojmu Au pair patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.