Kdo je to?
Kdo je to Libor Podmol? Životopis Libor Podmol, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Libor Podmol?

Kdo je to Libor Podmol? Stručný životopis

Libor Podmol je český závodník ve freestyle motokrosu. Freestylu se věnuje od roku 2002, jezdí na motorce Yamaha 250. V tomto sportovním odvětví se řadí ke světové špičce. K jeho největším úspěchům patří mistr světa z roku 2010, vicemistr světa v letech 2006, 2007, 2008, 2012 a vítěz v X-Games v roce 2013 a 2016.
Libor Podmol předvádí i kaskadérské a exhibiční kousky, kdy často dochází k poranění. Musel překonat i vážnější zranění, od zlomeného kotníku přes zlomenou klíční kost až otevřené zlomenině stehenní kosti.Kdo je to Libor Podmol? Životopis Libor Podmol, lidé, osobnosti z sport

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Libor Podmol sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní informace o osobě Libor Podmol

Národnost: česká
Datum narození: 1. 6. 1984
Místo narození: Ostrava

Víte, co je to Rychta? Pamatujete si definici pojmu Rokoko? Pamatujete si definici pojmu Etiologie? Vzpomněli byste si na význam slova Líná pěna?

Klíčová slova: formulace, termín, přesný výraz, popis, definice, význam pojmu, pojem, co je to Libor Podmol?, synonymum, informace, popis, wiki, co znamená, slovo, kdo to je

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Libor Podmol

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Libor Podmol? Kdo to byl Libor Podmol? Kdy se narodil Libor Podmol? Kde se narodil Libor Podmol? Libor Podmol se nachází v sekci sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Libor Podmol dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Libor Podmol i v jiné kategorii než je sport.