Kdo je to?
Kdo je to, byl Futurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Futurolog? Lidé, věda

Kdo je to Futurolog?

Jaký je význam slova Futurolog? Co to znamená?

Futurolog čili teoretik budoucnosti je osoba, která zkoumá možnosti budoucnosti. Orientuje se tedy na předpovědi budoucnosti.
Futurolog se uplatňuje v mnoha oblastech života i vědy, jeho služby se používají například v teologii, biologii, astronomii, v nejrůznějších technologiích, ale třeba i v módě a designu a dalších oborech.Kdo je to, byl Futurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Futurolog? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Futurolog s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Chaš? Znáte pojem Askeze? Vzpomněli byste si na význam slova Memento mori? Víte, co je to Dokovací stanice?

Klíčová slova: Futurolog, definice, heslo, wiki, formulace, termín, přesný výraz, co je to Futurolog?, věda, původ slova, vysvětlení, informace, co znamená, přesný význam, pojem

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Futurolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit: Kdo je to Futurolog? Kdo to byl Futurolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Futurolog? Definice pojmu Futurolog se nachází v kategorii věda. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než věda).