Kdo je to?
Kdo je to, byl Futurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Futurolog? Lidé, věda

Kdo je to Futurolog?

Jaký je význam slova Futurolog? Co to znamená?

Futurolog čili teoretik budoucnosti je osoba, která zkoumá možnosti budoucnosti. Orientuje se tedy na předpovědi budoucnosti.
Futurolog se uplatňuje v mnoha oblastech života i vědy, jeho služby se používají například v teologii, biologii, astronomii, v nejrůznějších technologiích, ale třeba i v módě a designu a dalších oborech.



Kdo je to, byl Futurolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Futurolog? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Futurolog? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Chaš? Víte, co je to Bikram jóga? Vzpomněli byste si na význam slova Memento mori? Pamatujete si definici pojmu Čertův dráp?

Klíčová slova: původ slova, význam, přesný výraz, formulace, kdo to je, termín, heslo, informace, slovo, pojem, definice, věda, vysvětlení, co znamená, synonymum

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Futurolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Futurolog? Kdo to byl Futurolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Futurolog? Definice pojmu Futurolog je v kategorii věda. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Futurolog i jinde než v sekci než v věda.