Kdo je to?
Kdo je to, byl Bohemista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohemista? Lidé, profese

Kdo je to Bohemista?

Jaký je význam slova Bohemista? Co to znamená?

Bohemista je člověk, který se na vědecké úrovni zabývá českým jazykem, jeho historií, literaturou a také kulturou. Většinou jde o absolventa vysokoškolského studia oboru bohemistiky.
Tento obor má dlouhou tradici, za zakladatele novodobé bohemistiky na vědecké úrovni byl považován již jeden z prvních obrozenců, Josef Dobrovský. Ten se ve svém díle Dějiny české řeči a literatury vytvořil novou normu jazyka a popsal dosavadní vývoj literární tvorby. Jako bohemista zavedl český jazyk jako předmět vědeckého studia.Kdo je to, byl Bohemista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohemista? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Bohemista? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Bedekr? Víte, co je to Čtyřúhelník? Vzpomněli byste si na význam slova Workout? Pamatujete si definici pojmu Léze?

Klíčová slova: etymologie, kdo je Bohemista?, wiki, profese, popis, vysvětlení, synonymum, slovo, termín, definice, kdo to je, Bohemista, význam pojmu, co znamená, význam

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Bohemista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bohemista? Kdo to byl Bohemista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bohemista? Definice pojmu Bohemista je v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.