Kdo je to?
Kdo je to Alex Mynářová? Životopis Alex Mynářová, lidé, osobnosti z politika

Kdo je to Alex Mynářová?

Kdo je to Alex Mynářová? Stručný životopis

Alex Mynářová, původně Alexandra Nosková, manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře, působila jako moderátorka a redaktorka České televize a Českého rozhlasu. Východočeská rodačka se v dětství věnovala sportovní gymnastice, kvůli možnostem studia přesídlila do Prahy, kde se usadila natrvalo. Věnovala se studiu práv, konkrétně pracovnímu právu a lidským zdrojům. Pak se stala hlasatelkou zpráv Českého rozhlasu a moderátorkou zpravodajství a zpráv České televize.
Vzhledem ke vztahu s politikem Vratislavem Mynářem a následnému manželství musela kariéru v ČT ukončit. Alex Mynářová se vdala v roce 2015 v obci Osvětimany (Zlínsko), její manžel je tu podnikatelem a zastupitelem obce. Svědkem obřadu byl prezident Miloš Zeman. Brzy po svatbě porodila Alex Mynářová syna a po mateřské dovolené uvažuje o návratu do práce v médiích jako moderátorka. Má mnoho zájmů, především cestování, sport a kulturu, hlavně operu a různá divadelní představení.Kdo je to Alex Mynářová? Životopis Alex Mynářová, lidé, osobnosti z politika

Zaujala vás biografie osobnosti Alex Mynářová? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Základní údaje o osobě Alex Mynářová

Národnost: česká
Datum narození: 25. 5. 1983
Místo narození: Broumov

Víte, co je to Aura? Znáte pojem Dyslipidémie? Vzpomněli byste si na význam slova Anatomie? Pamatujete si definici pojmu Obrok?

Klíčová slova: přesný význam, kdo to je, formulace, informace, přesný výraz, kdo je Alex Mynářová?, původ slova, heslo, co znamená, synonymum, co je to Alex Mynářová?, popis, význam pojmu, vysvětlení, význam slova

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Alex Mynářová? Stručná biografie

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Alex Mynářová? Kdo to byl Alex Mynářová? Kdy se narodil Alex Mynářová? Kde se narodil Alex Mynářová? Alex Mynářová se nachází v kategorii politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Alex Mynářová dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alex Mynářová i v jiné kategorii než je politika.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.