Kdo je to?
Kdo je to, byl Kojná? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kojná? Lidé, profese

Kdo je to Kojná?

Co znamená a jaký je význam slova Kojná?

Kojná je název pro ženu, která svým mateřským mlékem krmí cizí malé dítě. V minulých dobách se jednalo o název povolání, šlo o ženu, která si za tuto službu nechávala platit. Cizí dítě kojila současně se svým dítětem nebo místo svého zemřelého novorozeněte.
Kojné jsou známé již z antického období, jejich služeb využívaly často šlechtické rodiny, u kterých kojná bydlela a později mohla zastávat i funkci chůvy. Služeb kojné nebylo třeba po objevení a rozšíření možností umělé výživy.Kdo je to, byl Kojná? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kojná? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kojná sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Futsal? Znáte pojem Pýřavka? Vzpomněli byste si na význam slova Mandát? Pamatujete si definici pojmu Canisterapie?

Klíčová slova: kdo to je, definice, formulace, přesný význam, vysvětlení, co znamená, wiki, popis, informace, termín, synonymum, Kojná, etymologie, popis, slovo

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Kojná? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kojná? Kdo to byl Kojná? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kojná? Definice pojmu Kojná se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Kojná i v jiné kategorii než je sekce profese.