Kdo je to?
Kdo je to, byl Kojná? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kojná? Lidé, profese

Kdo je to Kojná?

Co znamená a jaký je význam slova Kojná?

Kojná je název pro ženu, která svým mateřským mlékem krmí cizí malé dítě. V minulých dobách se jednalo o název povolání, šlo o ženu, která si za tuto službu nechávala platit. Cizí dítě kojila současně se svým dítětem nebo místo svého zemřelého novorozeněte.
Kojné jsou známé již z antického období, jejich služeb využívaly často šlechtické rodiny, u kterých kojná bydlela a později mohla zastávat i funkci chůvy. Služeb kojné nebylo třeba po objevení a rozšíření možností umělé výživy.Kdo je to, byl Kojná? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kojná? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Kojná? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Lyrika? Víte, co je to AdBlock? Znáte pojem Trvalé bydliště? Pamatujete si definici pojmu Znárodnění?

Klíčová slova: kdo to je, etymologie, formulace, význam, význam slova, termín, profese, Kojná, kdo je Kojná?, význam pojmu, popis, pojem, informace, přesný výraz, přesný význam

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Kojná? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kojná? Kdo to byl Kojná? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kojná? Definice pojmu Kojná je v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.