Kdo je to?
Kdo je to, byl Kojná? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kojná? Lidé, profese

Kdo je to Kojná?

Co znamená a jaký je význam slova Kojná?

Kojná je název pro ženu, která svým mateřským mlékem krmí cizí malé dítě. V minulých dobách se jednalo o název povolání, šlo o ženu, která si za tuto službu nechávala platit. Cizí dítě kojila současně se svým dítětem nebo místo svého zemřelého novorozeněte.
Kojné jsou známé již z antického období, jejich služeb využívaly často šlechtické rodiny, u kterých kojná bydlela a později mohla zastávat i funkci chůvy. Služeb kojné nebylo třeba po objevení a rozšíření možností umělé výživy.Kdo je to, byl Kojná? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kojná? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Kojná? Potom se podělte s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Víte, co je to Futsal? Znáte pojem Pýřavka? Vzpomněli byste si na význam slova Mandát? Pamatujete si definici pojmu Canisterapie?

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, heslo, původ slova, definice, význam slova, Kojná, přesný význam, popis, kdo to je, vysvětlení, profese, význam pojmu, kdo je Kojná?, pojem

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Kojná, definice, vysvětlení pojmu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kojná? Kdo to byl Kojná? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kojná? Definice pojmu Kojná se nachází v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).